Velikonoční výstava

13. dubna 2009 v 21:42 | Pavlína Ludvigová |  Téma velikonoční
POSÍLÁM PÁR FOTEK Z VÝSTAVY, KTEROU JSEM POŘÁDALA PRO SENIORY. TAKY CHCI VŠEM PODĚKOVAT TĚM KDO SE PODÍVAL NA MOU REPORTÁŽ V TOULAVÉ KAMEŘE. DÍKY ZA PODPORU PAVLÍNA

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 13. dubna 2009 v 22:43 | Reagovat

Tady je krásných a vkusných věcí! Jistě to zabralo hodně času, ale mně se líbí i to, když někdo pořádá výstavu pro seniory.Pavlína má určitě srdíčko na pravém místě:o).
Toulavou kameru jsem se pokoušela pustit, ale bez úspěchu. Ještě se pokusím.

2 Jitka Jitka | Web | 14. dubna 2009 v 7:46 | Reagovat

Ty i tvůj manžel máte můj obdiv. Jak pěkně spolupracujete na tvorbě té nádhery.

3 Božena Božena | 14. dubna 2009 v 7:48 | Reagovat

Pavlínko,až se mi tají dech nad tou krásou. Vy snad nechodíte ani spát, když zvládnete udělat tolik krásy. Úžasné!!!!!!

4 Natty Natty | Web | 14. dubna 2009 v 10:02 | Reagovat

Krásné a věřím, že výstava udělala radost nejen seniorům :-) na krásné se dá dívat  každém věku :-)))

5 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | E-mail | 14. dubna 2009 v 20:35 | Reagovat

Pavlínko, jsou to moc krásné věci, a senioři určitě měli velkou radost, moc se pro ně nedělá, za to ti patří dík.

6 Pavlina Ludvigova Pavlina Ludvigova | E-mail | 14. dubna 2009 v 22:45 | Reagovat

CHCI VÁM VŠEM MOC PODĚKOVAT ZA VAŠE VZKAZY, MOC SI TOHO CENÍM A POVZBUZUJE DO DALŠÍ PRÁCE. SE SENIORY PRACUJI KAŽDÝ DEN JE TO MOJE PRÁCE. JSEM ERGO TERAPEUTKA JE TO NÁROČNÉ, ALE DĚLÁM TO S CHUTÍ.POKUD MÁTE NĚJAKÝ NÁPAD NEBO TECHNIKU, KTEROU BY JSEM MOHLA POUŽÍT DEJTE VĚDĚT. AJOJ PAVLÍNA

7 Jitka Jitka | Web | 15. dubna 2009 v 15:01 | Reagovat

Senioři to jistě ocenili. Každý, kdo těmto lidem lidem věnuje svůj čas si zaslouží obdiv a poděkování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama