Kraslice

5. dubna 2009 v 23:10 | Pavlína Ludvigová |  Téma velikonoční

DNESKA BYLA ODVYSÍLANÁ MOJE REPORTÁŽ O KRASLICÍCH.
POKUD SE CHCETE PODÍVAT NAJDĚTE SI NA NETU TOULAVOU KAMERU REPORTÁŽ KRASLICE A
UVIDÍTE MĚ NAŽIVO.
POSÍLÁM NĚKOLIK FOTO MÝCH NOVÝCH KRASLIC. POZDĚJI POŠLU JEŠTĚ FOTKY Z VÝSTAVY, KTEROU JSEM POŘÁDALA V PRÁCI.
UŽ OD RÁNA ODPOVÍDÁM NA OTÁZKY CO MI CHODÍ PO TÉ REPORTÁŽI, NEČEKALA JSEM TAKOVÝ OHLAS.
Otázky na Pavlínu týkající se její tvorby pište na paulal@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lipetka Lipetka | Web | 5. dubna 2009 v 23:14 | Reagovat

Ty kraslice jsou opravdu úžasné.

2 Pavlína Pavlína | E-mail | Web | 6. dubna 2009 v 15:45 | Reagovat

Díky za pochvalu

3 Elina Elina | E-mail | 6. dubna 2009 v 20:27 | Reagovat

To je opravdu jen pro velmi šikovné ruce,které se nesmí chvět.To bych nezvládla ani za mlada.Krása.

4 Hela* Hela* | 7. dubna 2009 v 16:28 | Reagovat

To je určitě práce za hodně dlouhou dobu. Ty voskové jsou úžasně precizní, ale ty dirkované jsou úplně neuvěřitelné. Vyvrtat pravidelnou dirku do skořápky mi připadá nadpřirozené.

5 Pavlína Ludvigová Pavlína Ludvigová | E-mail | Web | 7. dubna 2009 v 20:15 | Reagovat

JSEM RÁDA, ŽE SE VÁM KRASLICE LÍBÍ POKUD CHCETE VIDĚT JAK SE DĚLAJÍ VRTANÁ VEJCE NAJDĚTE SI NA WEBU TOULAVOU KAMERU JE TAM MOJE  REPORTÁŽJAK TO DĚLÁM S MANŽELEM AJOJ PAVLINA

6 Radka Radka | 8. dubna 2009 v 23:36 | Reagovat

Ta bílá madeira je překrásná, máš neskutečně šikovné  ručky.

7 Šárka Šárka | E-mail | 9. dubna 2009 v 20:35 | Reagovat

Smekám před trpělivostí! Dírkované kraslice jsou pro mě nepochopitelné, jdu vyhledat toulavou kameru a juknu na zlatý ručičky!

8 pavlína pavlína | E-mail | 10. dubna 2009 v 16:12 | Reagovat

VŠEN MOC DÍKY ZA KOMENTÁŘE AJOJ PAVLÍNA

9 Elina Elina | E-mail | 11. dubna 2009 v 17:45 | Reagovat

Teprve dnes jsem se dívala na televizi,kde opakovali Toulavou kameru.Chtěla jsem se podívat na Malenovický hrad,kde jsem se narodila a při té příležitosti jsem koukala i na tu Vaši krásu.Obdivuji nejen Vás,ale i Vašeho chotě.Přeji veselé Velikonoce

10 Pavlina Ludvigova Pavlina Ludvigova | E-mail | 11. dubna 2009 v 21:01 | Reagovat

MANŽELOVI TO VYŘÍDÍM, DIKY PAVLÍNA

11 jiřka jiřka | E-mail | 3. března 2011 v 18:14 | Reagovat

:-P moc krásné máte můj obdiv! Nikdy sem tohle tvořeníčko s vajíčkama neuměla , a tak bych chtěla.

12 fake rolex watches fake rolex watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:28 | Reagovat

Q. Why did the boy tiptoe past the medicine cabinet?
http://www.theirwatches.com/

13 cheap prom dresses cheap prom dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:44 | Reagovat

Your website includes a really cool blueprint. That getting stated the factsbelow is totally free and is of high-superiority. Im subscribing to your feed right now.
http://www.spelldress.net/flower-girl-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama