Jiná technika

5. dubna 2009 v 23:24 | Iva |  Téma velikonoční
Ivino čarování s papírem nebere konce. Tentokrát si pohrála zase trochu jinak. Nevím jak vy, ale já nevycházím z údivu. A to napsala doslova: "posílám na klub 2 obrázky velikonočních vajíček, která jsem letos zkusila vyrobit". Pěkná zkouška, co říkáte?
Na tuto techniku zdobení vajec se můžete Ivy ptát na adrese zelenkova.nb@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hagir Hagir | E-mail | 6. dubna 2009 v 7:19 | Reagovat

To se mi ani nechce věřit, že to je z papíru. Nádhera

2 Pavlína Pavlína | E-mail | 6. dubna 2009 v 9:08 | Reagovat

Ivo ty vajíčka jsou krásné

3 Halina Halina | E-mail | 6. dubna 2009 v 17:42 | Reagovat

ivo ty vajíčka jsou moc krásné maš zlaté ruce

4 Radka Radka | 6. dubna 2009 v 18:46 | Reagovat

Teda Ivo, to je bomba. Člověk by řekl, že už se nedá nic nového vymyslet - a hle.

5 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | E-mail | 6. dubna 2009 v 19:52 | Reagovat

Ivo, už jsem chválila na tvém blogu, je to opravdu paráda.

6 Elina Elina | E-mail | 6. dubna 2009 v 20:21 | Reagovat

Teda nádhera.Máš opravdu dobrou představivost.

7 Iva Iva | E-mail | Web | 7. dubna 2009 v 15:53 | Reagovat

Jsem ráda, že se Vám vajíčka líbí.  Je to strašná piplačka,  ozdůbky musím brát pinzetou, ale snad právě proto mě to baví. Díky za pochvalu.

8 Šárka Šárka | E-mail | 9. dubna 2009 v 20:41 | Reagovat

Tak to nemá chybu, to je prostě sen. Tak jsem si vždycky myslela, že jsem trpělivý člověk, ale u téhle práce by mě asi šlehlo :-).Nádhera!!!

9 Zdeňka Zdeňka | Web | 5. března 2011 v 18:49 | Reagovat

Nádherná titěrná práce :-)

10 plus size dresses for special occasions plus size dresses for special occasions | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:49 | Reagovat

Simply want to say your article is as tonishing. The clearness in your post is simply spectacular and i can assume you are an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your rss feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama