close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Komentáře

1 Jitka pro Hagir Jitka pro Hagir | E-mail | Web | 16. března 2009 v 20:55 | Reagovat

Až zjistíš adresu, kam posílat výrobky, napiš ji sem do komentářů, nebo na můj mail a já ji dopíšu pod článek. Dečku už mám nachystanou a  zabalenou. Dopíšu jen adresu.

2 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 16. března 2009 v 21:12 | Reagovat

Mohla bych taky poslat dečku,prosím adresu.

3 Pavlína Ludvigová Pavlína Ludvigová | E-mail | Web | 16. března 2009 v 23:18 | Reagovat

Ajoj já mám  práci ergo terapeutky v domově důchodců , děláme různé věci pokusím se něco vymyslet co by jsme mohly pro vás udělat. Je to těžké babičky už nejsou co byly, nic neslibuji, ale uvidíme. Ajoj Pavlína

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 17. března 2009 v 5:16 | Reagovat

Poslala bych nějaké korálky. Přívěsky na krk pro děti i maminky. Budu čekat na adresu.

5 Hagir Hagir | E-mail | 17. března 2009 v 6:09 | Reagovat

Ahoj,  jste moc hodné. Určitě ji sem během dneška dám buď to bude adresa přímo na ně nebo na mě aby se s tím nemuseli vybalovat. Pokusím se to pak vše vyfotit i s dětma. Pokud mi dají souhlas, protože jak jistě víte musí být souhlas rodičů. Zatím se mějte a jsem ráda, že se najdou dobré duše. A ještě bych vás poprosila asi tak o ceny, aby to neprodávali pod cenou nebo za moc peněz. Nemám o tom přehled. Ještě jednou moc díky.

6 Hagir Hagir | E-mail | 17. března 2009 v 10:14 | Reagovat

Takže adresa je RADKA VILÍMKOVÁ, LUČNÍ 646/III, 392 01 SOBĚSLAV

O všem Vás budu průběžně informovat. Můžete posílat do 1. dubna, aby to u mě bylo. Jarmark je 4.4.

Adresa je na mě, protože paní, co to má na starosti, teď ještě pořádá nějaké výstavy.

7 Elina Elina | E-mail | 17. března 2009 v 12:00 | Reagovat

Taky něco pošlu.U nás máme taky stacionář a pomáháme kdo může při různých akcích.Moje dobrá kamarádka u těchto dětí pracuje a musím říct že je obdivuji a skláním se před něma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.