Výzva

16. března 2009 v 19:40 | Hagir |  Nepřehlédněte!
Mám na všechny tvořilky a členky klubu velkou prosbu. Jak už jsem Jitce psala, náš syn je postižený a tak chodí do speciální školky Rolnička u nás v Soběslavi. Jezdí sem děti z celého táborska. Sváží je sem mikrobusem a právě ten již brzy doslouží, tak se snaží nějak získat peníze na nový. Dělají různé prodejní akce na kterých se prodávají výrobky, které sami vyrobí atd. Teď na jaře je velikonoční jarmark a mě napadlo, kdyby někdo chtěl pomoct. Udělat jim např nějaká háčkovaná vajíčka a oni by si je prodali a dali to na ten mikrobus. Moc by jim to pomohlo.
Díky Radka
Kdo by měl zájem ať mě kontaktuje na mail vilimkovaradka@seznam.cz
a tady jsou jejich stránky

http://www.rolnicka.cz/obsah/aktuality.php

Mimo jiné chodím tam dělat s naším psem canisterapii, ale o tom napíši někdy jindy.
Adresa, na kterou můžete své příspěvky do této akce posílat je :

RADKA VILÍMKOVÁ, LUČNÍ 646/III, 392 01 SOBĚSLAV

O všem Vás budu průběžně informovat. Můžete posílat do 1. dubna, aby to u mě bylo. Jarmark se koná 4.4.

Děkujeme za všechny potřebné děti.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka pro Hagir Jitka pro Hagir | E-mail | Web | 16. března 2009 v 20:55 | Reagovat

Až zjistíš adresu, kam posílat výrobky, napiš ji sem do komentářů, nebo na můj mail a já ji dopíšu pod článek. Dečku už mám nachystanou a  zabalenou. Dopíšu jen adresu.

2 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 16. března 2009 v 21:12 | Reagovat

Mohla bych taky poslat dečku,prosím adresu.

3 Pavlína Ludvigová Pavlína Ludvigová | E-mail | Web | 16. března 2009 v 23:18 | Reagovat

Ajoj já mám  práci ergo terapeutky v domově důchodců , děláme různé věci pokusím se něco vymyslet co by jsme mohly pro vás udělat. Je to těžké babičky už nejsou co byly, nic neslibuji, ale uvidíme. Ajoj Pavlína

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 17. března 2009 v 5:16 | Reagovat

Poslala bych nějaké korálky. Přívěsky na krk pro děti i maminky. Budu čekat na adresu.

5 Hagir Hagir | E-mail | 17. března 2009 v 6:09 | Reagovat

Ahoj,  jste moc hodné. Určitě ji sem během dneška dám buď to bude adresa přímo na ně nebo na mě aby se s tím nemuseli vybalovat. Pokusím se to pak vše vyfotit i s dětma. Pokud mi dají souhlas, protože jak jistě víte musí být souhlas rodičů. Zatím se mějte a jsem ráda, že se najdou dobré duše. A ještě bych vás poprosila asi tak o ceny, aby to neprodávali pod cenou nebo za moc peněz. Nemám o tom přehled. Ještě jednou moc díky.

6 Hagir Hagir | E-mail | 17. března 2009 v 10:14 | Reagovat

Takže adresa je RADKA VILÍMKOVÁ, LUČNÍ 646/III, 392 01 SOBĚSLAV

O všem Vás budu průběžně informovat. Můžete posílat do 1. dubna, aby to u mě bylo. Jarmark je 4.4.

Adresa je na mě, protože paní, co to má na starosti, teď ještě pořádá nějaké výstavy.

7 Elina Elina | E-mail | 17. března 2009 v 12:00 | Reagovat

Taky něco pošlu.U nás máme taky stacionář a pomáháme kdo může při různých akcích.Moje dobrá kamarádka u těchto dětí pracuje a musím říct že je obdivuji a skláním se před něma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama