Velikonoční vajíčka s kytičkami

14. března 2009 v 22:30 | Iva |  Téma velikonoční
Na Velikonece jsem udělala vajíčka k zavěšení na větvičky ve váze nebo na záclony. Kytičky jsem umotala z barevných papírů a na vajíčko přilepila tavnou pistolí. Zkoušela jsem to i na barvená vajíčka, ale takhle na přírodní mi to připadalo nejlepší.

Pokud vám nestačí návod v úvodu článku, pište na tuto adresu zelenkova.nb@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natty Natty | 14. března 2009 v 22:50 | Reagovat

Děvčata máte krásný blog - vajíčka jsou nádherná. Můžu si s vámi také písat? Natty

hubnulka.blog.cz

2 Hela* Hela* | 14. března 2009 v 23:45 | Reagovat

Zlatý ručičky!!!!!! To snad není ani možné, tak malinké kytičky, nebo jsou ta vajíčka pštrosí? Máš můj hluboký obdiv

3 Jitka Ivu Jitka Ivu | E-mail | Web | 15. března 2009 v 9:12 | Reagovat

Ivo, Ty jsi teda hračička! Nevím, jestli bych dokázala nadělat tak droboučké a krásné kytičky. U toho by mně asi trefil šlak. Na to já nemám. O to víc Tvoji trpělivost obdivuji a chválím. Je to moc pěkné.

4 Jitka Ivu Jitka Ivu | E-mail | Web | 15. března 2009 v 9:15 | Reagovat

Ještě dotaz. Ivo, ty středy každého kvítečku dobarvuješ, nebo tam lepíš ještě další papír?

5 Iva Iva | E-mail | Web | 15. března 2009 v 12:49 | Reagovat

Jitko, nastříhám proužky papíru, třeba tu sedmikrásku, uzoučký žlutý, širší bílý, nastříhám to třepení a kratší užší žlutý proužek slepím s trochu delším, širším  bílým. Pokud bys to chtěla zkusit, tak Ti to můžu podrobně popsat na emailu.  Dělá se to moc hezky a je to jednoduché. Rozhodně by se Ti šlak vyhnul.

6 Pavlína Pavlína | E-mail | 15. března 2009 v 13:11 | Reagovat

Kytičky jsou moc krásné

7 Jitka Ivu Jitka Ivu | E-mail | Web | 15. března 2009 v 14:02 | Reagovat

Ivo děkuji, možná to zkusím. Mám tady barevné papíry, co jsem kupovala dětem loni. Možná by to z toho šlo. Jestli to svedu, tak se pochlubím. Těsně před Velikonocemi přijede vnučka a bude tady pár dní, tak to zkusíme spolu.

8 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 15. března 2009 v 19:25 | Reagovat

Je to krása, co dodat.

9 Zuzka Zuzka | Web | 18. března 2009 v 8:59 | Reagovat

Bezva, o víkendu se na to s mamčou vrheneme, zrovna jsme řešily, jakou uděláme výzdobu... Děkuji za inspiraci!

10 Radka Radka | E-mail | 19. března 2009 v 20:02 | Reagovat

Ivi je to opravdu krása, něžné, barevné, hladí to duši při této dlouhé zimě :-)

11 čertík čertík | E-mail | Web | 22. března 2009 v 11:47 | Reagovat

Perfektní nápad i dekorace!Jste šikulka.Nádherné!

12 Zdenka-domácí paní Zdenka-domácí paní | E-mail | Web | 3. dubna 2009 v 19:50 | Reagovat

Ivi, to je paráda. Pravá oslava svátků jara. Jsi fakt tvořivá šikulka. A jak jsi vkusně sladila barvy. Nádhera.

13 Lipetka Lipetka | Web | 5. dubna 2009 v 23:16 | Reagovat

Úžasné. Dám si váš odkaz na blog, máte fakt krásné nápady. Hezký den

14 Lin Lin | 8. dubna 2009 v 14:43 | Reagovat

Nádherné vajíčka víborný nápad.

15 Zdeňka Zdeňka | E-mail | Web | 24. února 2010 v 13:42 | Reagovat

Mě se taky ty kytičky líbí a k vajíčkům moc sluší.Je to nádherná podívaná.Musí to být piplačka,klobouk dolů. :-)

16 Manfred Manfred | E-mail | Web | 29. září 2011 v 17:56 | Reagovat

Super, tenhle blog je celkem zajímavej. Jdu ještě něco počíst....

17 fake watches for men fake watches for men | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:44 | Reagovat

A. She couldn't control her pupils!
http://www.theirwatches.com/

18 plus size wedding dresses plus size wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:41 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama