Reakce na "Výzvu"

17. března 2009 v 11:22 | Jitka |  Nepřehlédněte!

Tady najdete příspěvky členek tohoto klubu na pomoc postiženým dětem v Soběslavi. Vyfoťte svůj výrobek, fotku pošlete na yorga@seznam.cz a bude tady zveřejněn, aby Hagir věděla co může očekávat.

A proč jsme se do této akce zapojily? V našem klubu je maminka dvou dětí z nichž jedno, chlapeček Honzíkn navštěvuje školku v Soběslavi, do které jsou děti sváženy z okolí dosluhujícím mikrobusem. Maminka Radka nás oslovila a my jsme reagovaly, abychom alespoň troškou přispěly k nákupu nového mikrobusu, který děti tolik potřebují. Na fotografiích jsou obě Radčiny děti a pejsek, který Honzíkovi hodně pomáhá. Až s ním Radka absolvuje všechny potřebné zkoušky, bude pomáhat i jiným dětem.
Honzík a jeho pes Hagir
Honzíkova sestřička Kačenka
Košíky jsou od maminky obou dětí Radky, která si zaslouží velký obdiv za to, že při tolika starostech a práci kolem dětí si dokáže najít čas a vytvářet tak krásné věci.

Tyto dva obrázky s výrobky nejsou sice od členky našeho klubu, ale o to víc potěšily. Přišly s tímto dopisem:

Zdravim,
dočetla jsem se o konaném jarmarku a že může kdo chce přispět, v příploze posílám dva své výrobky, které bych mohla poslat a přispět tak dětem. Prosim o informaci, jestli může jit i o takovéto výrobky, protože nemají velikonoční nádech.
Jedná se o patchworkový obal na polštářk a šaty pro Barbie, model oděvu z 19. století, vč. kloboučku, bez panenky. Jestli to stihnu, ještě něco udělám.
Děkuji a jsem s pozdravem
Danca

Levandulové pytlíčky jsou od Hely*

Další příspěvky od žen, které nejsou členkami našeho klubu, ale přidaly se k "Výzvě" a posílají své výrobky na jarmark v Soběslavi.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hagir Hagir | E-mail | 17. března 2009 v 18:05 | Reagovat

Moc díky Jituš a spol.

2 Verča Verča | Web | 17. března 2009 v 18:30 | Reagovat

To je dečka?Je moc hezká=).

3 Jitka pro Verču Jitka pro Verču | E-mail | Web | 17. března 2009 v 18:45 | Reagovat

Ano je to dečka.

4 Hagir Hagir | E-mail | 19. března 2009 v 20:42 | Reagovat

Ahoj Jituš, dneska dorazila ta dečka od tebe. Málem jsem jí propásla. Když jsme jeli z města, viděli jsme ve vedlejší ulici pošťácké auto. V kaslíku lístek, tak jsem honem zaním běžela.

5 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 20. března 2009 v 5:35 | Reagovat

Raduš, dnes očekávej další poštu. Podle toho, co píší na autech, musí dnes dojít také můj příspěvek.

6 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 20. března 2009 v 5:36 | Reagovat

Myslím tím dnes podáte, zítra dodáme:o)

7 Hagir Hagir | E-mail | 20. března 2009 v 6:44 | Reagovat

Peťulko, napsala by jsi mi jak se dělají ty papírové kytičky? Ozdobila bych jimi košíčky pletené z papíru, které budu dávat na ten jarmark. Moc díky

8 Zdenka Zdenka | E-mail | Web | 20. března 2009 v 17:40 | Reagovat

Reaguji n výzvu, ráda bych přispěla  nějakou maličkostí, můžete mi odpovědět na email, nebo se můžete podívat na můj blog a případně navrhnout, co bych mohla poslat, aby děti to mohly prodat a měly korunky na autobus.Zdenka

9 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 20. března 2009 v 20:51 | Reagovat

Raduš, zítra naskenuju a pošlu to emailem. Mám na to anagram s návody. Není to těžké a ani to dlouho netrvá.

10 Hagir Hagir | E-mail | 22. března 2009 v 20:24 | Reagovat

Ahoj Zdeni, známe se z livingu, tak doufám, že ti můžu i nadále tykat i ty mě. Chtěla jsem ti napsat na mail, ale nějak mi to nešlo. Doufám, že si to zde přečteš. Můžeš přispět čím uznáš za vhodné. Co se ti dobře dělá. Jestli mohu poprosit něco velikonočního. Moc díky

Petulka2626 - Syn se jmenuje Honzík. Zítra pošlu Jitce fotky mých nezbedů, aby jsi je taky viděla.

Šárka - dečka již dorazila, napiš mi prosím kolik si za ní máme říci. I tobě díky

11 Hagir Hagir | E-mail | 25. března 2009 v 16:06 | Reagovat

Dnes dorazil zbytek, co je na této stránce. I vám díky.

12 Elina Elina | E-mail | 25. března 2009 v 19:05 | Reagovat

Poslala jsem DMS je to sice málo ale snad to dají do hromady.

13 Jitka pro Elinu Jitka pro Elinu | E-mail | Web | 26. března 2009 v 12:34 | Reagovat

Každá kapka je dobrá. I z kapek může vzniknout moře.

14 Hagir Hagir | E-mail | 27. března 2009 v 19:00 | Reagovat

Ahoj všem, opravdu každá kapka je dobrá i ta jedna jediná DMS, protože jak všichni ví, kdyby jsem přišli do obchodu a chybělo nám 30 korun, nic nám nedají. Bohužel kolik přišlo DMS nemám možnost sledovat, takže nevím kolika z vás mám poděkovat, tak kdo jste posílal díky.

15 Hela* Hela* | 27. března 2009 v 19:02 | Reagovat

Poslala jsem to dnes, snad dojdou včas

16 Hagir Hagir | E-mail | 27. března 2009 v 19:03 | Reagovat

Jinak jmenovitě chci také poděkovat za příspěvek do naší sbírky paní Janě linerové, Jarmile Měkynové a Věře Pivničkové.

Teď pošlu fotky Jitce, ale nevím, kdy bude mít čas je sem dát. Zatím se mějte

17 Hagir Hagir | E-mail | 31. března 2009 v 9:57 | Reagovat

zdravím všechny a opět hlásím včera přišel balík od Hely a Danuše i vám samozřejmě platí moje díky.

Je vidět, že "zlaté české ručičky" jsou opravdu zlaté. Jen se pořádně podívejte, co se tu vše sešlo a jaké různé techniky. Vše bylo jistě děláno s láskou, je to z toho úplně "cítit" nebo jak to říct. Prostě nádherá.  Doufám, že všechny výrobky najdou úspěšně svého nového majitele a tím všichni přispějeme na dobrou věc. Pokud si budete chtít někdy tuto akci zopakovat, určitě se ozvěte. Vždy je na co šetřit.

18 Hagir Hagir | E-mail | 31. března 2009 v 10:00 | Reagovat

Abych nezapomněla a vy jste se nedivily, že jsem nepoděkovala Marii. Té jsem děkovala osobně. Je to moje tchýně. Snad jsem na nikoho nezapomněla.

19 Hagir Hagir | E-mail | 1. dubna 2009 v 20:33 | Reagovat

Pro ty, co sledují tyto stránky. Budeme mít svůj stánek a mám domluveno, že vše vyfotí a snad se zjistí i suma, která byla vybrána za vaše výtvory.

20 Jitka pro Hagir Jitka pro Hagir | E-mail | Web | 1. dubna 2009 v 22:10 | Reagovat

To je skvělá zpráva. Bude zajímavé vědět, jak jsme byly úspěšné a kolik korun se nám podařilo přisypat do kasičky.

21 danuses danuses | Web | 1. dubna 2009 v 22:12 | Reagovat

Zdravim,

jsem rada, ze to v poradku dorazilo a ze jsem mohla prispet, moooc drzim palecky, at se co nejvice za co nejvice proda a maminkam deti ze skolky v Sobeslavi posilam velky obdiv !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama