Upozornění

14. února 2009 v 8:46 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Už jednou jsem upozorňovala na fakt, že pokud napíšete komentář a požadavek na předlohu k některému zveřejněnému výrobku staršího data, nemusí se autorka o komentáři dozvědět. Musela by procházet všechny své příspěvky do klubu a to jistě uznáte, že není možné. Starší příspěvky občas kontroluji, protože k tomu mám jednodušší přístup, jako autor tohoto blogu. U nových příspěvků už přidávám i mailové adresy, ale u těch starších si adresu musíte vyhledat v rubrice"Členky klubu". Na každém obrázku je jméno autorky a zbytek najdete v rubrice. Konkrétní případ jsou velikonoční háčkovaná vajíčka od Helenky Bartošové http://club.blog.cz/0803/dalsi-sada-hackovanych-vajicek Doporučuji tedy psát si o předlohy na mail autora. Je jistější, že vám bude odpovězeno a obdržíte žádané v krátké době. Já už ani při nejlepší vůli nestíhám upozorňovat mailem děvčata, že se po nich něco žádá. Čerstvý případ je ze včerejška, kdy k článku ze 7.10. loňského roku byl přidán komentář s požadavkem o popis na dečku http://club.blog.cz/0810/decka . Autorkou dečky je Zdenka "ren" a její sdresa je uvedena pod dečkou. Přesto uvádím, ještě jednou slaba47@seznam.cz Tak prosím, snažte se pochopit, že bych všem ráda vyhověla, ale to už opravdu není v mých silách. Děkuji Jitka

Přeji všem krásného Valentýna

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 14. února 2009 v 19:54 | Reagovat

Jitko děkuji, jukla jsem se tam, opravdu do září už se nevracím, kdo se dovtípil, napsal, každému samozřejmě popis přepošlu, což učiním i těm, o kterých jsem neměla tušení. Přeju hezkou neděli.

2 Jitka Zdence"ren" Jitka Zdence"ren" | E-mail | Web | 14. února 2009 v 21:07 | Reagovat

Je to i nemožné vracet se zpět. To by jste si každá musela psát, kdy byl který příspěvek uveřejněn a prochátzet denně všechno dokola. To po vás nemůže nikdo chtít. Já taky nemám čas každý den kontrolovat co kam kdo připsal. To bych nedělala nic jiného, než seděla u PC. I tak to zabere dost času, když chci svoje a klubové stránky udržovat na nějaké slušné úrovni. Musí holt děvčata číst . U každého nového příspěvku je adresa autorky a víc už pro to udělat nemůžu.

3 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 14. února 2009 v 21:24 | Reagovat

Tak jsem se ještě koukla na moji oválnou dečku, a je tam taky další požadavek ze středy, pošlu, ale je to opravdu nemožné se vracet k tomu, co jsme před několika měsíci poslaly.

4 Jitka Zdence"ren" Jitka Zdence"ren" | E-mail | Web | 16. února 2009 v 17:03 | Reagovat

Nelam si s tím hlavu. Když zjistí, že na to nikdo nereaguje, snad začnou číst poslední věty pod článkem. Nevím, jak jinak bych to měla řešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama