Slavíme první narozeniny

1. února 2009 v 0:01 | Jitka |  Úvod

.
.
Obrázek našemu klubu věnovala Hanka http://11hanka11.webgarden.cz Není sice členkou našeho klubu ale určitě je sympatizantkou. Za obrázek ještě jednou děkujeme.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 1. února 2009 v 23:00 | Reagovat

Jitko, chtěla bych ti  moc a moc poděkovat, za ten skvělý nápad vytvořit tento BÁJEČNÝ blog. Myslím, že je jedinečný, nevím o něčem podobném. Nacházím tu spoustu inspirace a i pokochání jen tak. Doufám, že nám zachováš tento blog i do let příštích, tedy přeju tomuto blogu hodně příznivců a další inspirace od všech šikulek a tobě vše dobré.

2 Jitka pro Zdenku "ren" Jitka pro Zdenku "ren" | E-mail | Web | 2. února 2009 v 9:35 | Reagovat

Děkuji Zdeni, ráda blog zachovám, dokud to budu zvládat. Jsem ráda, že se moje myšlenka ujala a je mi potěšením s vámi spolupracovat na společném díle.

3 Jitka nejen pro Zdenku "ren" Jitka nejen pro Zdenku "ren" | E-mail | Web | 2. února 2009 v 9:38 | Reagovat

Pokud máte nějaké nápady nebo náměty na vylepšení blogu, napište mi.

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 2. února 2009 v 10:07 | Reagovat

Jituš, i já bych chtěla poděkovat za skvělý nápad založit  tento blog. Stal se pro mě studnicí dobrých nápadů a ne jednou jsem zde hledala inspiraci. Myslím si, že vím, jaké přátelství máš na mysli.

Blog sblížil lidičky z nejrůznějších koutů vlasti a navedl nás na cestu lidí se stejnými zájmy. Neumím si představit, kde bych takové lidi hledala. Po mhoha nezdarech při hledání bych to jistě vzdala, ale tys vytrvala a našla nás všechny. Za to ti patří velký dík.

5 Šárka Šárka | E-mail | 2. února 2009 v 16:46 | Reagovat

Také bych chtěla poděkovat Jitce za bezvadný nápad vytvořit tyto stránky a také za jejich udržování!! A potom všem, které sem přispívají a spoluvytváří tak tento web. Objevila jsem Ženský klub v červenci a hned se přidala, a od té doby nemine den, abych se sem nepodívala a vždycky se moc těším, co nového tady najdu a jakou krásu zase dokázaly něčí ručky vytvořit. Mám z toho moc radost a je to takový můj rituálek - pustím notes a šup na Ženský klub, dokonce i manžel se mě ptá, co nového v Klubu a tak i spolu koukáme, co zase přibylo, je to moc bezva!!! Díky a moc zdravím všechny!!!

6 Hela* Hela* | 2. února 2009 v 18:51 | Reagovat

I já děkuju za tyto stránky. Když jsem doma, začínám nebo končím den tím, že se dívám, jestli je něco nového. Jitčiny stránky a tím Ženský klub jsem objevila na podzim a už jsem použila dva nápady: kolotoč a tenisky pro miminko. Obě věci se moc líbily. Teď jsem u syna, máme  doma 2,5 roční holčičku a druhý den čerstvé miminko, tak se k počítači dostanu jen občas. Všechny vás zdravím, až se vrátím domů, určitě se budu ozývat častěji. Ještě jednou děkuju Jitce za založení tohoto blogu. :-)))

7 replica rolex replica rolex | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:31 | Reagovat
8 ball dresses auckland ball dresses auckland | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 7:38 | Reagovat

Q. What do you get when you put a fish and an elephant together?

9 replica christian louboutin replica christian louboutin | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:47 | Reagovat

Q. How did the farmer mend his pants?
http://www.shoesfloor.com/

10 replica bvlgari b zero 1 watches replica bvlgari b zero 1 watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:53 | Reagovat

Great post, great topic, I am always amazed by this.
http://www.latewatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama