Klobouček

14. února 2009 v 21:01 | Petulka2626 |  Háčkování
Průměr tohoto kloboučku určeného k dekoraci do bytu je 30 cm. Autorkou je Petra a pokud chcete popis na klobouček, nebo máte nějaký dotaz, obraťte se na ni mailem na tuto adresu :

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | E-mail | 14. února 2009 v 22:19 | Reagovat

Klobouček je opět úžasný.

2 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 15. února 2009 v 4:49 | Reagovat

Zdeni děkuji. Jsem ráda, že se líbí.

3 Iva Iva | E-mail | 15. února 2009 v 12:07 | Reagovat

Péťo, klobouček je opět krásný, zajímalo by mě kolik jich máš. Hezký den.

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 15. února 2009 v 19:05 | Reagovat

Ahoj Ivi, tak to ti řeknu přesně. Původně čtyři a dva mrňouse. Jednoho mrňouse dostala kamarádka, velký klobouk mamka a švagrová a já mám ten poslední, modrý a jednoho mrňouse. Tenhleten žlutý jsem si vzala do práce. I vějíř. Pořád se chystám na kloboukovou galerii, ale vždycky ty své dílka rozdám.

5 Zuzana Zuzana | E-mail | 17. února 2009 v 9:11 | Reagovat

Dobrý den Peti,chtěla bych Vás poprosit o radu.Moje sestřenice by chtěla háčkované kloboučky pro dcery,ale já nemám návody a ani představu.Mohla by jste mi poradit.Děkuji Zuzka

6 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 17. února 2009 v 20:49 | Reagovat

Dobrý den Zuzko. Tohle jsou dekorativní klobouky, na módní doplňky nemám popisy. Jen na tyhle krasavce, které zdobí prázdné stěny. Pokud máte o ně zájem, napište mi na email. Nejsou to však klobouky určené k nošení na hlavě.

7 miu miu miu miu | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:42 | Reagovat

My partner and i am not convinced if you actually be sure to take the time period to resolution peoples inquiries; but My husband and i will make an effort in either case. What kind of options would you generate regarding an individual who is trying to get get going in internet marketing promotions?.
http://www.shoesgreat.com/

8 cheap cocktail dresses cheap cocktail dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:55 | Reagovat

I completely agree with the above comment,.
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama