Klub se rozšiřuje

27. ledna 2009 v 9:17 | Hagir |  Vyšívání
Ještě jste se všichni nestačili seznámit s prací Radky a už tu máme další členku našeho pracovitého klubu. Stala se jím dvacetidevítiletá maminka dvou dětí, která pochází z Jižních Čech. Dala si přezdívku Hagir a pod touto přezdívkou bude prezentovat své práce. O tom, jak se dostala k ručním pracem nám píše: "Lásku k ručním pracem jsem tak nějak zdědila. Jelikož mamka je švadlena a babička na nás hodně pletla, tak jak to bývá. Ve škole byly také nějaké předměty na ruční práce. Začala jsem křížkovým vyšíváním, to mě baví asi nejvíce i když teď se bojím, aby se děti nepíchly, když to budu mít někde vytažený, takže mě docela chytil háček."

A já dodávám, že se budeme těšit na další ukázky prací a pokud máte zájem, tak si můžete další krásné vyšívání prohlédnout na těchto stránkách. http://www.hagir.websnadno.cz/

Případné dotazy můžete zasílat na mailovou adresu vilimkovaradka@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Halina Halina | E-mail | 27. ledna 2009 v 11:15 | Reagovat

věci které děláte jsou velmi pěkné. V dnešní době je velmi málo mladých maminek které mají na ruční práce čas. Jen v tom vydržte. Halina

2 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 13:54 | Reagovat

Vítám i nejnovější členku klubu. Ještě mi z podvědomí nezmizely obrázky předešlé členky a je tady nová členka. To je dobře, že je pořád mezi lidmi zájem o ruční práce.

3 Šárka Šárka | E-mail | 28. ledna 2009 v 9:31 | Reagovat

Také zdravím novou členku a mám radost, že se v Ženském klubu rozšiřují řady nás mladých maminek :-)).  Jak psala Peťulka, je moc fajn, že ruční práce se pořád drží a i mladší se jim věnují. Však už se těším, až budu malou Šárku učit s háčkem a vyšívat a tak :-))).

4 Hela* Hela* | 29. ledna 2009 v 14:40 | Reagovat

I já mám radost, že se naše řady rozrůstají. Naplňuje mně úžasem, že se dají ruční práce zvládnout s malými dětmi. Všechny věci  jsou moc hezké, ale ta první černobílá dečka je nádherná.

5 Zuzikk Zuzikk | E-mail | Web | 29. ledna 2009 v 17:12 | Reagovat

Je to vážně nádhera, moc Vás tu vítám!

6 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 29. ledna 2009 v 21:37 | Reagovat

Zdravím novou členku.Je fajn, že se naše řady rozrůstají, mě se moc líbí houbičky, podobné jsem vyšívala na polštáře a teď dokončuju betlém od Hely .

7 Jitka pro Vlastu Jitka pro Vlastu | E-mail | Web | 30. ledna 2009 v 8:59 | Reagovat

Doufám, že se nám s ním pochlubíš až ho doděláš. Já jsem ten slibovaný zatím nenašla. Pokud ho objevím pošlu. Byl trojdílný, stojací , něco jako paraván.

8 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 30. ledna 2009 v 15:18 | Reagovat

No určitě se pochlubím. Nechtělo se mi kupovat nové bavlnky, protože mám doma spoustu zbytků, tak jsem trochu změnila barvy a vypadá to docela dobře. Ještě jsem našla v jednom časopisu jiný betlém a ten je taky moc pěkný, tak asi budu mít dva :o)

9 Hela* Hela* | 31. ledna 2009 v 11:48 | Reagovat

Vlasti, můžeš  mi napsat, kde jsi našla ten druhý betlém? Předem děkuju.

10 cheap party dresses cheap party dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:27 | Reagovat

Q. Why did the man at the orange juice factory lose his job?
http://www.untildress.net/mermaid-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama