Cibulák

20. ledna 2009 v 19:17 | Iva |  Vyšívání
Iva mi dnes poslala obrázky svého vyšívaného ubrusu. Inspirovaly ji k tomu hrníčky z cibuláče, které jsem zveřejnila na mém blogu. Je to krásné a sama bych si takový ubrus ke svému cibuláči vyšila.

E-mailová adresa autorky je zelenkova.nb@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 21. ledna 2009 v 8:27 | Reagovat

Ivi, je to nádhera. Má tchýně je do cibuláku přímo zamilovaná. Loni jsme jí kupovali k Vánocům jídelní sadu a měla z něj ohromnou radost. Kdysi se mi zmiňovala, že od mládí po něm toužila, ale nikdy si ho, nevím proč, nekoupila. Tak teď ho má a jíme z něj při každé sváteční návštěvě.

2 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 21. ledna 2009 v 19:39 | Reagovat

Já jsem na tom asi jako tchýně od Peťulky :-) cibulák se mi taky moc líbí,ale zatím mám jen šálky.....??? Výšivka je nádherná.

3 Šárka Šárka | E-mail | 22. ledna 2009 v 13:15 | Reagovat

Výšivka je moc krásná, vždycky jsem tento druh vyšívání obdivovala. Sama vyšívám jen křížkem, a tohle je myslím takové vyšívání s maturitou :-)).

4 Jarmila Jarmila | Web | 25. ledna 2009 v 15:50 | Reagovat

To je krásná výšivka. Moc se ti povedla.

5 Vendulinka Vendulinka | E-mail | 2. září 2009 v 15:02 | Reagovat

Začala jsem být velkým sběratelem cibuláku i když je mit "teprve" 30 let. Tyhle výšivky mi bohužel tak trochu chybí. Paní má trpělivost a cit. je to vidět.  :-) Jen tak dál, myslim, že cibulák bude dále válcovat moderní umění!

6 lucie lucie | E-mail | 23. ledna 2010 v 16:54 | Reagovat

zdědila jsem cibulák z roku 1864,6 talířů hlubokých,plitkých a dezertních,jestli by jste někdo něměl zájem je odkoupit nebo někoho takového neznáte

7 Hlavinka Hlavinka | E-mail | Web | 7. března 2012 v 2:36 | Reagovat

Pěknej blog

8 fake franck muller casabalance watches fake franck muller casabalance watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:45 | Reagovat

Q. If Mr. and Mrs. Bigger had kids, who would be the biggest of the three?
http://www.latewatches.com/tag-heuer-microtimer.html

9 fake franck muller casabalance watches fake franck muller casabalance watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:37 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama