Vyšívaný betlém

18. prosince 2008 v 14:21 | Hela* |  Vyšívání

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 18. prosince 2008 v 15:24 | Reagovat

Tak ten je opravdu kouzelný, já jsem si taky chtěla vyšít betlém, ale nikde jsem nenašla takhle pěkný, tak dcera Pája udělala perníkový.

Chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné zaslat předlohu.

2 Šárka Šárka | E-mail | 18. prosince 2008 v 15:28 | Reagovat

Moc krásný betlém, moc se Helenko povedl!! Zrovna dneska jsme byli na výstavě betlémů, bylo jich tam nepočítaně, snad kolem stovky, ze všech možných materiálů. Naší malé oči jenom přecházely. Také tam byly asi čtyři veliké stromy ozdobené háčkovanými a vyšívanými ozdobami, prostě nádhera.

3 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 18. prosince 2008 v 19:17 | Reagovat

Krásný betlém, barvy jsou zvoleny velmi zdařile.

4 Jitka pro Vlastu Jitka pro Vlastu | E-mail | Web | 19. prosince 2008 v 7:47 | Reagovat

Vlasti já budu mít v některé staré Burdě krásný betlém k vyšívání. jen musíš mít trpělivost pohledám ho až mezi svátky. To budu mít dost času. Ráda ti ho pošlu. Je třídílný a možná se do něho taky pustím. Hele se moc povedl.

5 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 19. prosince 2008 v 14:27 | Reagovat

Tedy Jitko to budu moc ráda, já jsem zrovna přemýšlela do čeho se po Vánocích pustím, už se moc těším na předlohu :o)

6 Hela* Hela* | E-mail | 19. prosince 2008 v 19:41 | Reagovat

Vlasti, psala jsem Ti na email, manžel to viděl a říkal, že by se v práci pokusil návod naskenovat. Jestli ti vyjde, pošlu ho Jitce. Barvy jsem trochu změnila, ale ne moc. Hezké Vánoce

7 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 9:19 | Reagovat

Jejda, Helo, tak to bych byla opravdu moc ráda, ten tvůj betlém mě dostal na první pohled! Jinak přeju tobě i celé rodině krásné a pohodové Vánoce plné radosti a splněných přání,

8 Dana Dana | E-mail | 24. září 2010 v 23:30 | Reagovat

Dobrý den.Můžete mi prosím vás napsat kde je možné sehnat předlohu k vašemu vyšitému betlému?Je vyjimečně hezký.Děkuji

9 Jitka Jitka | Web | 3. října 2010 v 17:59 | Reagovat

[8]:Obraťte se mailem přímo na autorku mailem . Adresa je helenahela@seznam.cz

10 Hela* Hela* | 7. října 2010 v 13:20 | Reagovat

[8]: Pokusila jsem se Vám poslat návod, ale nevzalo mi to Váš mail: dana. thielova (V) centrum.cz :-(. Zkuste mi napsat na můj mail, abych měla ten Váš přesně

11 Hela* Hela* | 18. října 2010 v 22:10 | Reagovat

Dnes jsem zkoušela znova poslat návod, ale opět se mi to nepovedlo. Můj mail je HelenaHela@seznam.cz

12 plus size wedding gowns plus size wedding gowns | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:10 | Reagovat

A. He wanted to get to the second-hand shop!
http://www.threedress.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama