Příroda se zbláznila

31. prosince 2008 v 23:28 |  Flóra kolem nás
Je 31.12. 2008 a Hela* nám poslala sněženky, které chystají rozkvést. Myslím, že to tady ještě nebylo.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saša saša | 1. ledna 2009 v 1:04 | Reagovat

Sorry,ze ti to posilam.Posilam to ze strachu.NE o sebe ale o sve blizke.Tento dopis pochazi z Venezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.Posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.Zmeny se dockas do 5 dnu.Alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.Erik Prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostal rakovinu.

2 Hela* Hela* | E-mail | 1. ledna 2009 v 2:53 | Reagovat

Neboj, klidně spi, nic nehrozí Tobě, ani Tvým blízkým. Vykoukly už minulý týden a v té jinovatce jsem je našla jen protože jsem o nich věděla. Rostou na zahrádce necelých 100km od Tebe. Přeju hezký Nový rok :-)

3 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 1. ledna 2009 v 9:00 | Reagovat

Tak to  je teda věc. V zimě kvetou kvítky, v létě budeme snad nosit kožich?

4 diky diky | Web | 1. ledna 2009 v 13:15 | Reagovat

... ale zbláznila se u vás krásně. Přeju pohodový nový rok

5 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 1. ledna 2009 v 18:46 | Reagovat

Jo, před dvěma lety rozkvetl v prosinci zlatý déšť, taky bylo teplo. Chuděry, teď jim zmrznou sukénky, tedy jestli tam máte jako my -13.

6 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 1. ledna 2009 v 22:23 | Reagovat

Tak my jsme obdivovali sněženky už před Štědrým dnem,opravdu stačilo málo a byly v plném květu.

7 Vlasta Vlasta | Web | 2. ledna 2009 v 9:01 | Reagovat

Já jsem zase před pár dny fotila docela pěkně narašený kočičky, tak třeba letos přijde dřív jaro, tedy spíš je to moje neskromné přání...

8 Jitka Jitka | E-mail | Web | 3. ledna 2009 v 14:04 | Reagovat

I já bych už uvítala jaro. Jájsem měla vylezlé tulipány už před Štědrým dnem, ale přikládala jsem to tomu, že jsem je dávala na podzim do země dost pozdě. Dostala jsem je od sousedů a cibulky už byly dost narašené.  Šla jsem je dnes vyfotit a dám je na blog.

9 Zdenka Zdenka | Web | 12. ledna 2009 v 12:36 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama