Křížková výšivka ještě jednou

15. prosince 2008 v 17:07 | Katka |  Vyšívání
Pro porovnání poslala Katka nočního a denního motýla a ještě přidala detaily z větší, zatím jen rozpracované práce. To abychom se mohly těšit na výsledek po dokončení.
Noční motýl.

Denní motýl

Katka nám o sobě napsala pár řádků. Je jí 31 let, má dvouletou holčičku a jejím největším koníčkem je vyšívání. Věnuje mu každou volnou chvilku. Je ráda, že prostřednictvím Ženského klubu může své obrázky prezentovat a vás ostatní inspirovat.
Pokud máte nějaké otázky k dílkům, obracejte se na adresu katy.kt@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Božena Božena | 15. prosince 2008 v 18:48 | Reagovat

Zdravím Katko, při pohledu na vaše výšivky si připadám jako v pohádce. Aspoň něco mi vytvoří vánoční náladu, když sníh ne a ne napadnout a bez pohádek by to také nebyly žádné vánoce. Jste velice šikovná a odkud máte tak nádherné předlohy? Hlavně mi neříkejte, že je sama vymýšlíte, to se hanbou propadnu, protože takovou fantazii, to už je opravdu dar a mě nebyl přidělen. Přeji moc úspěchů v tak krásné práci a vaše dceruška si musí s tak šikovnou maminkou připadat také jako v pohádce. Božena

2 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 15. prosince 2008 v 19:49 | Reagovat

Mám ráda křížkové vyšívání, ale z těch motýlů jsem doslova paf. Jsou nádherní.

3 Šárka Šárka | E-mail | 15. prosince 2008 v 20:12 | Reagovat

No teda musím napsat další vzkaz, protože tohle je fakt úžasné!!! Můžu se taky připojit s dotazem, kde se dají sehnat takové předlohy? Sestra se vyšívání taky věnuje, a kolikrát jí prolistuji časopisy s předlohami, ale takové nádherné jsem ještě nikde neviděla. Opravdu neuvěřitelně krásná práce!!!! :-)))

4 Katka Katka | 15. prosince 2008 v 21:15 | Reagovat

já se úplně "tetelím" blahem:-) jak se vám všem moje výtvory líbí.

těm z vás,které chcete tyto a další ještě krásnější výšivky,posílám odkaz na web brněnské prodejny,která tyto už kompletní předlohy prodává.jsou vožené především z holandska a tuším německa.najdete tam předlohu,materiál,na který se práce vyšívá,jehlu a napočítané a natříděné bavlnky.jen ty ceny jsou docela šílené... já si to vždy vyprosila k vánocům a podobně.

když si to budete chtít postupně nakoupit samy,aby jste nemusely dát jednorázově velkou částku nebo máte hodně bavlnek doma samy,pisněte a já vám pošlu ofocenou předlohu a vzorníček s kousky bavlnek,aby jste trefily odstín.a třeba další,co mám už doma hotové.mám abecedu,přírodu,panáčky...

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTEyNQ==

5 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 17. prosince 2008 v 6:21 | Reagovat

Teda já smekám. Je to nádhera.

6 Jitka* Jitka* | E-mail | 17. prosince 2008 v 14:55 | Reagovat

Katko moc úžasné jsi šikulka.

7 Tatiana Tatiana | E-mail | 29. prosince 2008 v 17:17 | Reagovat

Ak by som mala klobúk na hlave, zložila by som ho zo svojej hlavy spolu s hlbokou poklonou nádhernej práci, ktorú som teraz objavila. Iba tak blúdim internetom a keďže tiež vyšívam, presne predlohu "Dobových Kostýmov" od PAKA hľadám. Budem moc neskromná , ak poprosím , či by nebolo možné zaslať emailom predlohu na toto nádherné dielo? Na oplátku by som poslala 4 dvojice poľských krojov a aj nejaké postavy , teda nákresy, realizácia zatiaľ nebola možná, lebo som robila práce na predaj. Bola by som veľmi šťastná, ak by to bolo možné a pani Katka sa mi ozvala . Ďakujem a tiež prajem veľa zdravia , šťastia i veľa tvorivých síl do ďalšieho roka.      Tatiana

8 spam spam | E-mail | Web | 17. prosince 2009 v 20:26 | Reagovat

We are a group of volunteers and starting a new initiative in a community. Your blog provided us valuable information to work on.You have done a marvellous job

9 makeup samples makeup samples | E-mail | Web | 30. ledna 2010 v 21:15 | Reagovat

Menschen mitgefohlt habe der mit roten Flecken vorne gestanden ist und sein Referat gehalten hat.

10 fake rolex watches fake rolex watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:30 | Reagovat
11 red dresses red dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:44 | Reagovat
12 mother of the bride dress mother of the bride dress | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:12 | Reagovat

Valuable info. Lucky me I found your site by accident, I bookmarked it. .
http://www.spelldress.net/bridesmaid-dresses.html

13 strašpytlík strašpytlík | E-mail | 8. listopadu 2014 v 16:28 | Reagovat

nechápu proč jsem nemůžeš dát odkaz jak to mám vyšít když to nikde nemůžu nejít!? fakt podprůměrná inteligence ???  8-O

14 strašpytlík strašpytlík | E-mail | 8. listopadu 2014 v 16:31 | Reagovat

moje maminka toho nočního motýla vyšila líp nepochopím proč jsi zakládáš stránky když ani neuvedeš jak to vyšít O_O

15 Jitka Jitka | Web | 8. listopadu 2014 v 19:49 | Reagovat

[13]:[14]: Než sem napíšeš další hloupost, tak se nejdřív poper s mateřským jazykem.

16 bystreet bystreet | Web | 15. ledna 2016 v 15:16 | Reagovat

půjčky havířov ihned na ruku ;-)

17 venerated venerated | Web | 28. září 2016 v 5:47 | Reagovat

bb rychlá půjčka :-D

18 Liba Liba | E-mail | 17. listopadu 2016 v 21:52 | Reagovat

Katko hrozně se mi líbí nočni a denní motýl kde jste koupila předlohy .Shanim je už dlouho napište prosím

19 Jitka Jitka | Web | 18. listopadu 2016 v 8:53 | Reagovat

[18]: Líbo, pod článkem máte napsáno, že se máte s dotazy obracet na adresu autorky    katy.kt@seznam.cz Tady už si těžko váš komentář přečte. Je to napsáno i v záhlaví stránky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama