Podzim za dveřmi

4. listopadu 2008 v 14:10 | Vlasta |  Flóra kolem nás
7.9. jsem dostala od Vlasty fotografie ze zahrady a připravila jsem článek. Dala jsem ho do rozepsaných a co čert nechtěl, zapomněla jsem ho zveřejnit. I když už je to s křížkem po funuse, uveřejním ho teď, hlavně proto, abych vás ostatní požádala, když budete vidět, že se váš příspěvek neobjevuje, prosím napište mi. Nerada bych podobnou chybu zopakovala. Snad vás Vlastiny fotografie potěší o to víc, že tohle období je nenávratně pryč. Alespoň pro letošní rok.A teď dávám slovo Vlastě, které se tímto ještě jednou omlouvám.

Včerejší den se nám opravdu vydařil, počasí jako v červenci a i kytky pořád nádherně kvetou, ale přesto kam se člověk podívá, všude je víc než patrné, že přichází podzim. Vyrazila jsem tedy s foťákem na zahradu abych se pokusila zachytit atmosféru tohoto, podle našich meteorologů, posledního letního dne...

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 4. listopadu 2008 v 17:24 | Reagovat

Jitko, nic se neděje. Já na ty fotky taky úplně zapoměla,a když jsem si přečetla od tebe E-mail tak jsem zprvu vůbec nevěděla o jakých fotkách mluvíš, ale bylo to krásné období. Teď už jsou růže ostříhané, dýně zavařené a broskve dávno snědené, tak zas za rok. :o)

2 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 5. listopadu 2008 v 6:50 | Reagovat

Vlasti je to nádhera. Tyhle barvy mám na podzim nejradši. Ne ty plískanice, ale krásný barevný podzim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama