Nátělník

11. listopadu 2008 v 12:11 | Petulka2626 |  Háčkování
Autorkou tohoto modelu je Petra. K zaslaným obrázkům napsala doušku:
Konečně jsem dokončila nátělník pro Ivku. Vybrala si ho jako doplněk, nikoli jako nátělník. Proto jsem volila silnější přízi. Chce jej nosit na jednobarevném triku s dlouhým rukávem.
Pokud bude některá z vás inspirována tímto modýlkem napište si na adresu Petulka2626@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 11. listopadu 2008 v 17:23 | Reagovat

Moc pěkný nátělníček a nejvíc se líbil mé dceři.Má ale smůlu - mamka háčkovat neumí  :-(    Pěkný večer,Alena

2 Šárka Šárka | E-mail | 11. listopadu 2008 v 20:31 | Reagovat

Moc hezké, Peťulko! Já se jen jednou pustila do háčkovaného svetru pro sestru. Dělala jsem přesně podle předpisu v katalogu velikost 36, ale vyšla mi z toho velikost na medvěda, tak jsem to hezky vypárala a mám pěkný polštářek z luxusní vlny :-)).

3 Jitka pro Šárku Jitka pro Šárku | E-mail | Web | 11. listopadu 2008 v 21:34 | Reagovat

Já , když jsem s háčkováním začínala, tak mi při háčkování trička pořád vycházel místo obdélníku, kosočtverec.Tomu medvědovi jsem se zasmála. Ale polštářek je taky fajn ne?

4 Šárka pro Jitku Šárka pro Jitku | E-mail | 11. listopadu 2008 v 21:59 | Reagovat

Polštářek je taky bezva, to se ví!! Asi jsem měla silnější vlnu, než jsem měl mít. Měla to být jakási německá, zde nesehnatelná příze, a i když jsem porovnávala metry a gramáž, aby to bylo co nejpřesnější, tak byl ze svetru polštářek. Jak se nám teď na něm hoví :-)). Krásný večer!!!

5 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 11. listopadu 2008 v 22:40 | Reagovat

Děkuji za pochvalu. S tou přízí je to někdy záhada. Ale hlavní je, že najde své využití.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama