Další nová členka klubu

9. listopadu 2008 v 20:33 | Zdeňka-domácí paní
Máme novou členku klubu. O sobě nám napsala :

jsem čerstvě předčasně v důchodu a nic nevyrábím, co bych mohla v Ženském klubu prezentovat. Snad jen občas něco z mé bohaté písemné tvorby - článek, radu, recept atd.

Určitě se mnou bude souhlasit, že to přece není málo. Rad, receptů a dobrého čtení není nikdy dost. Takže Zdeňko, vítej mezi námi.

Zdeňka nám zaslala mailem toto mlsání, ale pozor nezobat! Je to háčkované. Pokoušela jsem se najít autorku tohoto háčkovaného mlsání ale marně. Víme tedy, že je to Lenčino háčkování. Webovou stránku neznáme. Snad mi Lenka odpustí, že jsem to tady zveřejnila, ale nemohla jsem odolat.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 10. listopadu 2008 v 20:58 | Reagovat

Jeden by měl chuť se zakousnout :-))

2 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 11. listopadu 2008 v 12:06 | Reagovat

Tak to je paráda. Něco takového si vytvořím na Vánoce. Akorát návštěvy se budou divit :o))))))

3 Jitka pro Petru Jitka pro Petru | E-mail | Web | 11. listopadu 2008 v 21:39 | Reagovat

To by byla dietka! Ani deko navrch.

4 HELENA HELENA | E-mail | 13. listopadu 2008 v 14:00 | Reagovat

ÚŽASNÉ

5 Dagmar Hloucalova Dagmar Hloucalova | E-mail | 27. listopadu 2008 v 17:42 | Reagovat

Halo pritelkyne, jsem stastna, ze jsem poznala Vasi adresu. Rada se podivam, kdykoliv me to bude mozne. Moje E-mail adressa je agmar.Hloucal@web.de" rel="nofollow">Dagmar.Hloucal@web.de. Lencino hackovani jsem nasla adresu - www.fler.cz/lenkalenca nebo jeste jina adresa - www.lenkalenca.blog.cz

Srdecne Vas vsechny zdravim Vase Dasa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama