Bačkůrky pro panenku Chu-chu

28. listopadu 2008 v 9:00 | Petulka2626 |  Panenky
Posílám do klubu bačkůrky pro miminko chou- chou. Je to ,,živé"
miminko. Dcerka si včera umanula, že bačkůrky potřebuje, protože začíná zima. Za dvě
hodiny byly bačkůrky na světě. A to jsem ještě mezi tím připravovala nepečený
zákusek. Popis nemám, jsou dělané od oka. Ale postup můžu napsat. A žádosti opět na email. V komentářích si někdy ani nevšimnu, že si někdo o postup píše. Hezký den všem Petra.

.
.
Pište na adresu: Petulka2626@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka* Jitka* | E-mail | 28. listopadu 2008 v 9:45 | Reagovat

Peťo jsi rychlá už máš bačkůrky hotové no prostě šikulka.

2 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 28. listopadu 2008 v 10:04 | Reagovat

Jituš sama jsem byla překvapená, jak to jde rychle. Ještě mě čekají troje. Máme těch panenek více, tak ať má každá své.

3 Jitka* Jitka* | E-mail | 2. prosince 2008 v 19:01 | Reagovat

Peťo také jsem oplétala panenky ale dcera už je větší tak teď už pletu jen na ní.

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 2. prosince 2008 v 19:34 | Reagovat

Jituš, já jsem teď nastoupila do domova pro mentálně postižené a tam je tolik panenek, že vždycky nějaké bačkůrky udám. Nebo čepičku.

5 Jitka* Jitka* | E-mail | 3. prosince 2008 v 8:04 | Reagovat

Tak to jsi hodná že takto pomáháš.Máš hezké slečny a pěkný blog.Také ráda něco tvoříš viď já určitě jak se mi zastaví ruce tak je to hrozné vždy musím něco vymyslet.Ještě že budou svátky a pohoda.

6 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 3. prosince 2008 v 13:43 | Reagovat

Jituš* je to o tom, že člověk s ukončenou základní školou má jen chabé představy o svém životě. Výběr povolání je důležitý pro celý život a v těchto ,,hovězích" letech je to opravdu tvrdý oříšek. Proto jsem se dala na kurzy až teď, když už mám naprosto jasno v tom, co chci v životě dělat. Mám za sebou pouhé dva dny nové práce, ale připadá mi, jako bych ji dělala odjakživa. Hodně jsem přemýšlela, jestli to tak chci a můžu říct, že chci. A s tím tvořením - je to droga. Neumím sedět na zadku a nic nedělat. Háček nebo jehlice jsou pro mě kouzelnou hůlkou a pak čaruju a čaruju..... však to znáš.

7 Jitka* Jitka* | E-mail | 3. prosince 2008 v 17:56 | Reagovat

Peťo tak ty aspoň už víš co chceš dělat ale já se pořád ještě hledám tady u nás je nouze o práci a když jí konečně seženu tak mi zase nemá kdo vypravit děti do školy no je to prostě pech.Přeji Ti že jsi získala takové zaměstnání.Je ten svět teď tak trochu na ruby.

8 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 4. prosince 2008 v 6:07 | Reagovat

Tak to je pravda. S prací je to všude špatné, ale jsou kraje, kde je to přímo bídné. Mám obrovskou pomoc v manželově mamince. Ta dohlíží na děti, když nejsme ráno doma. Ale taky jsem dlouho čekala na to pravé. Rozhodla jsem se před třemi lety, jenomže mi pak nabídli místo a já jsem si myslela, že tam už zůstanu. Pak propouštěli a já jsem po dvou letech zůstala zase doma. Tak jsem si letos řekla dost. Jdu do kurzu, nejdříve do jednoho, pak do druhého. A teď dělám to, co dělám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama