Květiny po celý rok

2. října 2008 v 20:16 | Boženka |  Háčkování
Pro všechny ženy clubovky, co mají rády květiny ve váze a jsou smutné, že na zahradě ani na loukách už toho moc nekvete, posílám ukázku možného řešení. Umělé květiny nemá každý rád a háčkovaná kytice lučních květů udělá také parádu. Velká výhoda je, že se nemusí vyměňovat voda, kytka nezvadne a vydrží až do prvních sněženek.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 2. října 2008 v 21:55 | Reagovat

No to je prima nápad, kytice jsou opravdu pěkné.

2 Pavlína Pavlína | E-mail | Web | 2. října 2008 v 22:43 | Reagovat

AJOJ BOŽENKO.

MÁŠ TO MOC KRÁSNÉ JSI MOC ŠIKOVNÁ.

AJOJ PAVLÍNA

3 Ivana Ivana | E-mail | Web | 3. října 2008 v 7:31 | Reagovat

Tak to jsem ještě neviděla a je to nádhera.

4 Hanka Hanka | 3. října 2008 v 8:31 | Reagovat

Vypadá to moc hezky, je vidět, že česká žena má fantazii a poradí si se vším.

5 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 3. října 2008 v 10:25 | Reagovat

Boženko, nádhera. Taky jsem si koupila minulý měsíc Dianu s květy. Jen na ně nemám čas. Háčkuju zvonky.

6 Halina Halina | E-mail | 3. října 2008 v 12:25 | Reagovat

Boženko je to velmi krásné. Můžu poprosit odkuď máte také krásné vzory. Já také hačkují teťkom andílky a zvonečky na vánoce. Jsem již v důchodu tak chci změnit sortiment. Děkuji za informaci.

7 Iva Iva | 3. října 2008 v 13:17 | Reagovat

Boženko, kytičky jsou krásné,  to jste měla opravdu dobrý nápad a jste opravdu moc šikovná .

8 Božena Božena | 3. října 2008 v 13:22 | Reagovat

Všem moc děkuji za pochvalná slova, ta vždy potěší. Halino, napište mi na můj e-mail, najdete ho na tomto blogu v úvodu - členky klubu. Zdravím všechny šikulky a přeji hezký, i když asi deštivý víkend. Božena

9 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 3. října 2008 v 20:12 | Reagovat

Tak opět náááádhera a skvělý nápad.Já se na to nemůžu vynadívat.Boženko,jsi strašně moc šikovná.Přeji krásný víkend,Alena

10 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 5. října 2008 v 10:22 | Reagovat

Boženko,už jsem tady zase :-))

11 Eliska Eliska | E-mail | 7. října 2008 v 2:13 | Reagovat

Kvetiny jsou moc hezke ,a ta trpelivost a sikovnost.

12 sale coach bags sale coach bags | E-mail | Web | 19. ledna 2011 v 3:49 | Reagovat

Moudrost, kterou pohádkovy děd Rozum p?i?aroval Matějovi, pochází ze Ctiradovy královské hlavy. Právě v této chvíli se ke Ctiradovi blí?í Závist, o?klivá je?ibaba, kterou vyhnali z Mojmírova království, a která se vydává za Ctiradovu sest?enici. Závist postupně o?ebra?í polovinu místní ?lechty, nau?í v?echny hrbit se a nosit ?a?kovské ?epice.

13 evening gowns cocktail dresses evening gowns cocktail dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:28 | Reagovat

I think am just having some problems with subscribing to RSS feed here.
http://www.threedress.com/

14 black strapless dress black strapless dress | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:08 | Reagovat

Exclusive delirium, in my opinion.
http://www.caredresses.org/wedding-dresses.html

15 fake tag heuer new tag heuer formula 1 watches fake tag heuer new tag heuer formula 1 watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:20 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama