Vánoční ozdoby

9. srpna 2008 v 19:55 | Pavlína |  Téma vánoční
A je tu další vánoční inspirace od Pavlíny.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PAVLÍNA PAVLÍNA | E-mail | Web | 11. srpna 2008 v 21:37 | Reagovat

Pavlínko prosím o popis už dlouho sháním, moc díky

2 Šárka Šárka | E-mail | 11. srpna 2008 v 22:14 | Reagovat

Mohu se taky přidat s prosbičkou o popisy :-)? Andílci jsou nádherní a taky bych ráda zkusila. Moc díky předem!

3 Halina Halina | E-mail | 17. srpna 2008 v 18:07 | Reagovat

Já taky několik let hačkuji. Letos první rok hačkuji vánoční ozdoby. Velice se mi líbí Vaše vzory. Mohu poprosit o vzory andílků. Předem děkuji. Pozdrav z Karviné.

4 Růža H. Růža H. | E-mail | 25. srpna 2008 v 20:18 | Reagovat

Pavlínko,mohu také poprosit o návod na andílka ?Jsou krásní.Předem děkuji.

5 Katka Katka | E-mail | 7. září 2008 v 12:23 | Reagovat

Zdravím všechny

prohlížím Vaše stránky a všechny výrobky jsou opravdu úžasné. Sama se háčkování také věnuji, ale v poslední době jsem to tedy opravdu ale opravdu zanedbávala a protože nastává období zimy a vánoc tak bych se k tomu chtěla vrátit.

Mohla bych prosím poprosit o návody na andílky vločky a zvonečky prosím snažím se něco najít na internetu, ale moc se mi to nedaří. Mohli by jste mi prosím pomoci

mnohokrát předem děkuji

6 Vlaďka Vlaďka | E-mail | 2. října 2008 v 13:15 | Reagovat

Paní Pavlíno, mohla bych také poprosit o návody na andílky a hvězdičky, opravdu jsou moc pěkné. Předem děkuji

7 HAnka HAnka | E-mail | 19. října 2008 v 15:23 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych se také připojit a poprosit o návody na tyhle úúúúúúúúúúúúúúžasné vánoční ozdoby? Andílci jsou naprosto skvělí a já bych je chtěla moc vyzkoušet. Děkuji Hanka

8 Radka Radka | E-mail | 21. listopadu 2008 v 21:20 | Reagovat

Dobrý večer, také bych moc chtěla poprosit a návody na vaše překrásné výrobky.  Děkuji moc

9 MARIE MARIE | E-mail | 20. srpna 2009 v 13:29 | Reagovat

Dobrý den,mohla bych také porosit o návody na skvělééé andílky,předem moc děkuji.Vaše stránky jsou prostě SUPER!!!! :-) Marie

10 JANA JANA | E-mail | 28. března 2010 v 19:29 | Reagovat

PO 20 LETECH JSEM OPĚT NAŠLA HÁČEK A ZKOUŠÍM KLOBOUČKY A PODOBNĚ.VAŠI ANDÍLCI JSOU ÚŽASNÍ.MŮŽU TAKÉ POPROSIT O NÁVOD_

11 Alena Alena | E-mail | 7. května 2010 v 17:51 | Reagovat

Dobrý den mohu též poprosit o návody na úžasné andílky, moc děkuji. Vaše stránky prostě nemaji chybu. Alča :-)

12 Lída Lída | E-mail | 25. května 2010 v 22:13 | Reagovat

Prosím o zaslání popisu na andílky. Děkuji. Stránky jsou moc pěkné.

13 Petra Petra | E-mail | 2. prosince 2010 v 16:48 | Reagovat

Dobrý den mohu poprosit o návod na kytičky s korálkama a zvoneček.Moc děkuji

14 Lenka Lenka | E-mail | 11. prosince 2010 v 23:27 | Reagovat

Dobrý den, mohu poprosit o návody na andělíčky? Máte je moc krásné. Děkuji

15 informal wedding dresses beach weddings informal wedding dresses beach weddings | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:53 | Reagovat

awesome song david guetta super star rocking music bookmarks this Thanks for post. Its really good for me becuase i m big fan of david guetta.
http://www.threedress.com/

16 classic wedding dresses classic wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:24 | Reagovat
17 ZdenekW ZdenekW | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:17 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na club.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

18 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 22:55 | Reagovat

[17]: Nám naše návštěvnost stačí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama