Pro oko i chuťové buňky

19. července 2008 v 9:26 | Vlasta |  Flóra kolem nás
Myslím si, že následující obrázky nepotřebují naprosto žádný komentář. Přesto přikládám dopis Vlasty, která do klubu tyto obrázky poslala. Škoda, že nestihla fotosoutěž, kterou mám na stránce www.yorga.blog.cz , jistě by některý z obrázků uspěl.
Dobrý večer Jitko,
nějak jsem nestihla na vašem blogu letní soutěž, a jak jsem psala mám moc ráda fuchsie. Většina už jich sice je v tomto deštivém počasí téměř odkvetlá, ale ty které jsou pod střechou kvetou stále krásně, i muškáty a surfinie se letos vydařily, a i když to na jaře nevypadalo je i slušná úroda hroznů ve skleníku. Posílám tedy pár fotek svých výpěstků jako příspěvek do Ženského klubu.Snad se budou líbit.
Přeji krásný večer Vlasta

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skaut68 skaut68 | Web | 19. července 2008 v 13:25 | Reagovat

Nádhera. Moc hezké záběry. Fuchsie jsou nádherné. A v soutěži by určitě zaujal obrázek - okna plné muškátů - paráda.

2 Božena Božena | 19. července 2008 v 13:53 | Reagovat

Moc pěkné fuchsie, mě se je nějak nedaří pěstovat.

3 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 19. července 2008 v 15:26 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se vám moje kytky líbí. Fuchsie zimuji na chladné verandě a na jaře, hned jak to počasí dovolí a nejsou už velké mrazy přestěhuji je do skleníku, přesadím a po zmrzlých je dávám ven už s bohatou násadou poupat.Letos docela trpí na mšice, už dvakrát jsem je stříkala pirimorem a objevují se stále. Přes všechny nesnáze při pěstování jsou to moje nejoblíbenější kytky :o))

4 Jitka Jitka | Web | 19. července 2008 v 21:22 | Reagovat

Já mám několik druhů fuchsií a mám je taky moc ráda. Podmínky pro přezimování nemám tak dobré, jako Vlasta, ale i tak slušně přezimují. Skleník nemám, ale doufám, že se ho ještě dožiju. Letos mšice zatím nemám, ale co není ještě může být. Na mšice fuchsie trpí.Měla jsem letos mšice na růžích a zbavila jsem se jich tak, že jsem je postříkala  zředěným Jarem.

5 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 22. července 2008 v 15:04 | Reagovat

Vlasta má moc krásné ,,úlovky.´´ Budou také kaktusy?

Jsme zpět z dovolené a moc jsme si ji užívali. Na stránkách jsou první nádhery. Ale vidět je na vlastní oči bylo přeci jen lepší.

6 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 22. července 2008 v 15:19 | Reagovat

Kaktusy budou taky, jen co budu mít trochu víc času.Letos nádherně kvetly a nějaké nové fotky jsou už u nás na blogu v galerii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama