Ukázka práce ubrouskovou technikou

29. června 2008 v 16:40 | Pavlína
Návod na ubrouskovou techniku.
Nejdříve květináč natřu 2krát až 3krát lesklým bílým balakrylem. Když dělám barevné květináče přidávám tonovací barvu - nechám pořádně uschnout. Z trojvrstvého ubrousku vystřihnu motiv, který budu lepit na květináč. Používám vždy první vrstvu ubrousku. Bezbarvým lakem SPORTAKRYL natřu květináč a přiložím ubrousek, který ještě přelakuji, abych vyhladila bubliny a varhánky. Pracuji opatrně, ubrousek se trhá.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 29. června 2008 v 20:25 | Reagovat

Pavlíno, tak  ty květináče s plazivými kvítky se mi moc líbí, musela to být opravdu "piplačka".

2 Bára Bára | 30. června 2008 v 8:27 | Reagovat

Pavlíno, je to hezká práce, piplačka asi v každém případě. Chci se zeptat, kde se pořídí ty malé zvonečky (případně z čeho se vyrobí) a jak jsou připevněny k tomu květináči. Díky.

3 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 30. června 2008 v 9:05 | Reagovat

Překrásné. Inu - opět platí zásada, že kdo si hraje, nezlobí.

4 Jitka  pro Báru Jitka pro Báru | 30. června 2008 v 20:04 | Reagovat

Myslím, že můžu částečně odpovědět za Pavlínu. Ty malé zvonečky jsou malé květináče na kaktusy. jak je to připevněno nevím, ale možná by stačilo dobré lepidlo. Snad se tu Pavla objeví a dotaz zodpoví přesně.

5 Bára Bára | 1. července 2008 v 8:24 | Reagovat

Díky za odpověď, také si myslím, že by to mohly být nejmenší květináčky, navíc ta dírka by se mohla využít pro závěs. Jen jsem si to chtěla upřesnit.

6 Pavlína pro Báru Pavlína pro Báru | 1. července 2008 v 13:54 | Reagovat

jsou to malé květináčky a jsou přivázané na krouceném provázku a přivázané na víčku od zavařovací sklenice,která je přilepená lepidlem herkules do květináče

7 Andyna :) Andyna :) | Web | 4. července 2008 v 12:14 | Reagovat

Ahoj děkuju za hlas na tom blogindexu, ale... :-D to ty si mě tam zaregistrovala? :-D jako můj blog?? :-D

8 Kristýnka Kristýnka | E-mail | 5. července 2008 v 20:50 | Reagovat

Ahoj Pavlíno, opravdu ty květináče s růžovými kvítky jsou moc krásný.

9 Božena Božena | 12. července 2008 v 19:13 | Reagovat

Neuvěřitelně krásné a perfektní, jako vše, co vidíme od Pavlíny

10 jáá jáá | 14. listopadu 2009 v 15:17 | Reagovat

paradá vy ste ale šukiluka :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama