Milovníkům kaktusů

23. června 2008 v 23:14 | po-hanka |  Flóra kolem nás

V tomto období se kaktusáři chlubí výsledky své práce, jejich miláčkové jim krásně kvetou, proto pořádají výstavy kaktusů a sukulentů. Jednu takovou jsem dnes navštívila, pořídila jsem pro Vás fotky, abyste se i Vy mohli podívat. Na výstavě jsem pohovořila s několika kaktusáři, uvítali by také ženy, které se tomuto koníčku věnují. Píši o tom proto, že vím, že několik žen zde prezentuje své krásné výpěstky. Tak tedy, prohlédněte si tu pichlavou krásu.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Ivana | E-mail | Web | 24. června 2008 v 7:58 | Reagovat

Krásné

2 Bára Bára | 24. června 2008 v 12:20 | Reagovat

Já jsem zatím na podobné výstavě nebyla, proto jsem moc ráda, že Hanka sem zařadila tak krásné fotky. Nejsem kaktusář, ale jsou tam nádherné věci. Musela to být krásná výstava. Hani, moc děkuji.

3 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 25. června 2008 v 7:43 | Reagovat

No tak to je teda mazec. S těmi mými se to nedá vůbec srovnat.

4 Hanka Hanka | 25. června 2008 v 19:43 | Reagovat

Možná jsi, Peťulko, zbytečně skromná. Na výstavě byly stoly plné kaktusů různých druhů, velikostí a stáří. Ty Tvé dva kvetoucí by se tam určitě neztratily, máš je pěkné. To je jen pár fotek z mnoha, které jsem tam pořídila. Z rozhovorů s kaktusáři jsem pochopila, že vědí odkud druh pochází, při jaké teplotě přezimuje, jaká má být zálivka, substrát, správně volená miska ... Já sama mám doma jen pět  kaktusů (nepočítám vánoční a velikonoční) a tři z nich by na té výstavě klidně mohly být. Takže, Peťulko, pokud pěstuješ kaktusy, určitě máš krásné druhy a nemusí zrovna kvést.

5 Jitka Jitka | 27. června 2008 v 21:35 | Reagovat

Kaktusy jsem nikdy nepěstovala. Odrazovaly mě bodlinky, ale když vidím tu krásu, kterou Hanka nafotila, musím uznat, že květy vyváží nějaké to popíchání.

6 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 28. června 2008 v 12:50 | Reagovat

Tak jsem dnes zjistila, že se mi chystá vykvést astrophytum myriostigma. Paráda, na to se mooooooc těším. A další poupátka už jsou taky vidět na jiných kaktusech. Ještě se mám na co těšit :o))

7 plus size wedding dress plus size wedding dress | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:42 | Reagovat

A. The baby, because he's a little Bigger!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama