Oválná dečka

28. května 2008 v 21:35 | Zdenka"ren" |  Háčkování
Autorkou oválné dečky je Zdenka"ren" . Pokud se některá z vás chce nechat touto pěknou prací inspirovat, napište si o předlohu.

O předlohu si můžete napsat na mail autorky slaba47@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 29. května 2008 v 19:42 | Reagovat

Moc pěkná dečka, zajímavá svým tvarem i použitým vzorem, myslím, že nebude ani příliš těžká. Jen mít více času...

2 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 30. května 2008 v 17:37 | Reagovat

těžká opravdu není, trochu cviku, a je to!

3 Radka Radka | E-mail | Web | 2. června 2008 v 20:44 | Reagovat

Mohla bych poprosit o předlohu na tuto oválnou dečku. Nyní jsem dokončila podobnou, ale kulatou. Kdyby měl někdo zájem, mohu poslat návod. Předem děkuji Radka

4 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 2. června 2008 v 22:20 | Reagovat

Radko, pošlu ti předlohu, jinak jsem ji poslala Jitce, může ji zájemcům přeposlat, jak píše v úvodu.

5 Zdenka Zdenka | E-mail | Web | 17. června 2008 v 16:55 | Reagovat

Můžeš mi poslat nějakou předlohu na oválnou dečku, v mém blogu najdeš kulaté, obdélníkové ale ovánou ještě nemám.Díky Zdenka -sikovneruce.mujblog.centrum.cz

6 Eva Eva | E-mail | 24. června 2008 v 0:05 | Reagovat

Ahoj, prosím o zaslní předlohy na oválnou dečku. Díly Eva

7 Pavla Cieslarová Pavla Cieslarová | E-mail | 3. července 2008 v 12:24 | Reagovat

prosím o zaslání předlohy na oválnou dečku,je nádherná.Děkuji

8 Veronika T. Veronika T. | E-mail | 21. července 2008 v 14:55 | Reagovat

Dobrý den, ta dečka je opravdu nádherná můžete mi prosím poslat předlohu? Díky moc V.

9 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 26. července 2008 v 18:47 | Reagovat

Evo, Pavlo , Veroniko, zkusila jsem vám poslat zprávu na váš mail, ale bohužel, se to vrátilo nevyřízené. Jinak Jitka má na mou dečku ¨popis, a mail na mě najdete v seznamu členek klubu. Zdraví Zdenka

10 Kristýna Kristýna | E-mail | 15. srpna 2008 v 19:48 | Reagovat

Pěkný večer, moc prosím, zda by bylo možné zaslat předlohu na tuto dečku. Sháním ji už dlouho a nedaří se mi to. Děkuji Kristýna

11 Renata Renata | E-mail | 21. října 2008 v 12:13 | Reagovat

Ta dečka je naprosto úžasná, mohu poprosit o zaslání předlohy? Doufám, že není moc těžká. To nevadí, já se s tím nějak poperu. Děkuju Renata

12 Hana Hana | E-mail | 3. ledna 2009 v 11:02 | Reagovat

Moc se mi to líbí, nemohla bych poprosit o popis? Děkuji Hana

13 Hana Gregorová Hana Gregorová | E-mail | 28. ledna 2009 v 15:12 | Reagovat

Ahoj, velmi mě zaujala tahle dečka, mohla bys mi, prosím, poslat předlohu k háčkování? Za odměnu ti ráda pošlu i svoje předlohy, mám velmi širokou nabídku předloh. Děkuji, Hana

14 Zuzana Zuzana | E-mail | 11. února 2009 v 11:27 | Reagovat

Ahoj,mohla bych poprosit taky o předlohu k této krásné dečce?Děkuji Zuzana

15 vieerinka vieerinka | E-mail | 13. července 2009 v 22:19 | Reagovat

Ahoj,mohla bych poprosit taky o předlohu k této krásné dečce?Děkuji Vierka

16 fake rolex watches fake rolex watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:38 | Reagovat

Why didnt I find this post earlier? Keep up the good work!.
http://www.theirwatches.com/

17 Monika Monika | E-mail | 21. listopadu 2012 v 12:32 | Reagovat

Můžete mi prosím zaslat předlohu k této dečce? Moc se mi líbí, děkuji Monika

18 replica watches replica watches | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 10:00 | Reagovat
19 designer wedding dresses 2013 designer wedding dresses 2013 | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:52 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.spelldress.net/flower-girl-dresses.html

20 replica handbags replica handbags | E-mail | Web | 20. dubna 2013 v 9:24 | Reagovat

thanks for sharing it.

21 Rolex Replica Rolex Replica | E-mail | Web | 14. května 2013 v 8:29 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search.

22 Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet | E-mail | Web | 14. května 2013 v 8:30 | Reagovat

Můžete mi prosím zaslat předlohu k této dečce?

23 Replica Watches Replica Watches | E-mail | Web | 14. května 2013 v 8:30 | Reagovat

To my sheer luck I got what I was searching for.

24 Rolex Replica Rolex Replica | E-mail | Web | 20. května 2013 v 5:09 | Reagovat

This is a good article, I like it. Thanks for sharing! :-D  :-D  :-D

25 Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet | E-mail | Web | 20. května 2013 v 5:10 | Reagovat

This is a good article, I like it. Thanks for sharing!

26 replica handbags replica handbags | E-mail | Web | 30. května 2013 v 5:28 | Reagovat

Sometimes I aslo think it is the best!

27 Fake Watches Fake Watches | E-mail | Web | 1. července 2013 v 9:01 | Reagovat

This a good article, thanks very much. I'm not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back in the future.

28 petra petra | E-mail | 10. února 2014 v 20:33 | Reagovat

pekna dečka ,boli by ste taka dobra aj mne by ste poslali predlohu na tu dečku ?dakujem... :-)

29 Holubovi174 Holubovi174 | E-mail | 21. ledna 2017 v 14:00 | Reagovat

Dobry den moc krasna decka take bych prosila o navod moc dekuji Holubova

30 mamaeka mamaeka | E-mail | Web | 2. března 2017 v 18:01 | Reagovat

Seringkali beberapa kalangan pelajar atau mahasiswa harus dihadapkan pada kenyataan pahit yaitu ngekos. Ya, ngekos identik dengan hal-hal menyebalkan karena selain harus hidup jauh dari orang tua, anda juga harus tidur di kamar yang sangat sempit. Namun anda tidak perlu kuatir, ada beberapa tips dekorasi kamar kos yang bisa anda praktekan supaya anda tetap merasa nyaman meski harus tidur di kamar yang sempit.Ya, anda harus pintar dalam mendekorasi kamar kos agar tetap nyaman dihuni. Jangan sampai gara-gara kamar kos yang tidak nyaman malah membuat kegiatan belajar anda menjadi terganggu.Nah ini dia beberapa tips dekorasi kamar kos:В Perhatikan cat/warna ruangan. Memilih warna ruangan adalah hal pertama yang mesti dilakukan saat dekorasi. Anda bisa memilih warna kesukaan untuk mengecat kamar kos. Namun karena kamar kos biasanya cukup sempit, ada baiknya anda memilih warna soft atau lembut agar suasana kamar tidak terlalu mencolok. Warna yang terlalu cerah pada ruangan sempit malah akan membuat kamar kos anda tampak sesak. <a href="http://mamaeka.com/tips-dekorasi-kamar-kos/">Tips Dekorasi Kamar Kos </a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama