close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Slet čarodějnic

30. dubna 2008 v 11:56 | po-hanka |  Všehochuť
Výbava pro čarodějnice

Milé dámy, pokud se chystáte na slet čarodějnic a chcete-li vytvořit elitní leteckou jednotku ježibab, mám tu pro Vás nabídku. Protože koště má být nové, neometené, stojí zde u svého ponku tento švihák, aby Vám košťátko vyrobil na počkání a na míru. Jak je vidět, materiál má kvalitní a jak jsem se informovala, po domluvě je schopen zhotovit i luxusní variantu s motorkem a sedátkem. Protože chceme dodržet bezpečnostní předpisy, doporučuji pořídit si také odrazky :o)
V nabídce mám pro Vás i speciální brejle, abyste se v terénu správně orientovaly. Během sletu budete jistě kontrolovat svůj vzhled, mám zde apartní modelku, kterou se můžete inspirovat. Líčení musí být neokázalé a originální.
Po ukončení akce si můžete vyrobit podle vzoru zmenšeninu Vašeho košťátka, opatřit špendlíkem, aby se dalo nosit na kabátku. Budete IN.

Kdybyste to s nákupem kvalitního koštěte či metly myslely vážně, zvu Vás v sobotu 24. 5. 08 do města Zubří (u Rožnova p. R.), kde se od 9 hod. v prostoru před Klubem Zubří uskuteční již 13. ročník Metlářského jarmarku.
Vašemu sletu zdar!! Hanka
PS. Jitka admin. Omlouvám se, vám i Hance, že jsem příspěvek vložila až dnes. Přišel včera ve večerních hodinách a já jsem se včera nedostala na PC.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 2. května 2008 v 13:14 | Reagovat

Ty brejličky jsou fajn, košťátko zkusím udělat. Trochu legrace nikdy neuškodí... Tradice by se měly dodržovat.

2 Patek Philippe  watches Patek Philippe watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:17 | Reagovat

I find myself coming to your blog more and more often to the point where my visits are almost daily now!.
http://www.writewatches.com/

3 ball dresses 2012 ball dresses 2012 | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:58 | Reagovat

Quite interesting arguments made but have you been discovering the same complications that IE 8 shows in your blog format?.

4 christian louboutin replica christian louboutin replica | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:03 | Reagovat

Q. What would you call two banana skins?
http://www.shoesfloor.com/site/ghd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama