Krásné bačkůrky pro miminko

26. března 2008 v 20:47 | Jitka N |  Pletení
Papučky pro miminko poslala naše členka Jitka N. Třeba se někomu z vás bude popis hodit. Já se do nich pustím o víkendu.
Popis.
Začínám podle síly vlny a velikosti bačkůrek na 4O nebo 48 ok. Rozděl na 4 jehlice a pleť dokola 2 hladce a 2 obratce (můžeš plést i 1 hladce a 1 obratce hlavně aby byl lem pružný) do výšky asi 7 až 10 cm. Pak řadu hladce ,řadu dírek, řadu hladce. Necháš tři jehlice v klidu a pleteš nárt. Tři nebo čtyři řady hladce, a zase tři nebo čtyři řady obratce. Vyjde to na 2 x 2.Nárt skonči hladkou řadou a nabírej oka na nártu vlevo, pokračuješ třemi jehlicemi hladce a zase nabíráš oči na pravé straně bačkůrky. Na přední straně začínáš zase plést dokola tři nebo čtyři řady obratce pak tři nebo čtyři řady hladce pak zase obratce.. Pak tři jehlice ukončíš, necháš si jen jednu jehlici na špičce (tu kratší s 10 nebo 12 oky )a upleteš jen hladce nebo jak budeš chtít spodek bačkůrky. Ten pak musíš ze tří stran přišít a je hotovo!! Jo a ještě uháčkuješ tkaničku aby se dala uvázat na mašličku (maminky si moc pochvalují, že když je zavážou tak je děti neskopají), navlékneš do dírek a uděláš na konce bambulky nebo třapečky.
Přeji hodně zdaru. Jitka

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 28. března 2008 v 6:53 | Reagovat

Ty jsou krásné. Škoda, že už neplánujeme další mimi.

2 michaela syrovatková michaela syrovatková | E-mail | 29. května 2008 v 16:21 | Reagovat

krásné bačkůrky moc se mi liběj pro druhé miminko ktere hceme mit

3 PAVLÍNA PAVLÍNA | E-mail | Web | 17. července 2008 v 23:40 | Reagovat

MOC DĚKUJI ZA POPIS JSOU NÁDHERNÉ

4 Zdenka Zdenka | E-mail | Web | 18. července 2008 v 17:43 | Reagovat

moc pěkné stránky.Zdenka, vše se mi líbí.

5 Michaela Michaela | E-mail | 3. dubna 2009 v 11:44 | Reagovat

Přeji krásný den,

obracím se s prosbou, kdo mi zašle popis na háčkované kojenecké bačkůrky. Předem moc děkuji.

Michaela

6 sarah 665 sarah 665 | E-mail | Web | 22. ledna 2011 v 20:30 | Reagovat

děkuji za popis jsou krásná takové milé hned si je upletu :-)  :-)  :-)

7 Jarka Jarka | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 16:43 | Reagovat

Ahojky Jituš,náhodou jsem narazila na Tvoje stránky,hledám popis na pletené palčáky na 3 ročky ani ne tak popis jak velikost.Nemám páru jak má 3-leté dítě velkou ručičku.Máš tady nádherné kousky,taky se mi moc líbí ty vysoké botičky.Ještě si to musím projet a omrknout pořádně.Doufám,že se neurazíš,že tykám.Báčkůrky jsou nádherné mohla bys mi prosím poslat popis?Děkuji Jarka

8 charlotte olympia pumps charlotte olympia pumps | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:55 | Reagovat

A. A stomach-cake!
http://www.shoesgreat.com/

9 white dresses white dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:25 | Reagovat

I came across your site whiledoing a exploreon how to shed some pounds in Google. Great info here, l will bookmark it immediatelyfor future reading.
http://www.threedress.net/

10 Renča Renča | Web | 2. září 2014 v 18:09 | Reagovat

Zajímavé.

[9]:

11 typonymous typonymous | Web | 22. června 2015 v 13:35 | Reagovat

půjčka nonstop ;-)

12 Helena Helena | E-mail | 20. března 2016 v 10:13 | Reagovat

Dobrý den , prosím nemáte někdo popis na tyto bačkůrky na dvou jehlicích..jsou perfektní , ale zapomněla jsem , jak jsem dělala...mám jen foto popis a je blbej...děkuji předem ...prosím info na email...kastanhelena@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama