Háčkovaný klobouček

30. března 2008 v 17:16 | Hanabrit |  Háčkování
Dnes přináším příspěvek od jedné mladé ženy, která chtěla uháčkovat klobouček své dcerce. Napsala si o popis a tady vidíte, že dílo se podařilo. Holčičce bude klobouček asi malý, protože je určený pro dekoraci do bytu, ale snad se podaří ho zvětšit a malá slečna v něm bude honit parádu.

Prosím zájemkyně o popis na tento klobouček, pište si o něj na tuto adresu: yorga@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 31. března 2008 v 14:47 | Reagovat

Klobouček je moc krásný, i kdyby byl jen na dekoraci.

2 hanabrit hanabrit | E-mail | 31. března 2008 v 22:36 | Reagovat

dekuji!!!

3 Ivana Ivana | E-mail | Web | 16. dubna 2008 v 14:21 | Reagovat

Klobouček je opravdu moc krásný.

4 mirka mirka | E-mail | 6. června 2008 v 10:50 | Reagovat

Prosím, moc prosím o zaslání popisu na klobouček, doteď jsem háčkoval jen dečky. Děkuji. Mirka

PS. Kdysi jsem háčkovala z viskocelu. M

5 Květa Květa | E-mail | 10. června 2008 v 12:31 | Reagovat

Dobrý den mohla bych vás poprosit o podrobnější popis toho kloboučku hačkovaného (Hanabrit).Nejsem až zase tak zdárná v háčkování spíše pletu,ale proto prosím o popis spíše pro laika.Moc děkuji

Květa

6 Alexandra Alexandra | E-mail | 27. června 2008 v 8:20 | Reagovat

Naprosto úžasný, ráda bych to taky zkusila, kolem se miˇ"rozmnožují" :-) kamarádky... bude se to hodit. Jestli mohu poprosti o zaslání popisu. Děkuji A.

7 Eva Eva | E-mail | 14. července 2008 v 11:16 | Reagovat

marně jsem hledala popis na kloboucek pro vnucku a ciste nahodnou jesem narazila na vase stranky. jsem moc rada, ze se neco takoveho objevilo. drive byl o  podobne veci zajem minimalni. prosim o zaslani popisu. moc dekuji

8 Eva Eva | E-mail | 16. července 2008 v 9:22 | Reagovat

Zdravím a přeji krásný den,  klobouček je úžasný a moc prosím o zaslání popisu na jeho výrobu. Děkuji.

9 Pavla Andrýsková Pavla Andrýsková | E-mail | 19. září 2008 v 17:23 | Reagovat

Dobrý den,

Váš klobouček je nádherný. Mohla bych taky poprosit o návod? Budu moc ráda, jsem začátečník, ale budu se moc snažit, abych si ho uháčkovala i pro dcerku.

Děkuji moc a přeji hezký den.

10 Šárka Klímová Šárka Klímová | E-mail | 2. října 2008 v 15:10 | Reagovat

Dobrý den,váš kloboučk je úžasný. Chtěla bych vás moc poprosit o návod.Protože mám malou dcerku a chtěla bych jí ho uháčkovat.Předem moc děkuji. Šárka

11 Daniela Daniela | E-mail | 2. února 2009 v 17:53 | Reagovat

Dobrý den, klobouček je moc krásný, také bych poprosila o návod na jeho uháčkování. Děkuji předem

12 Anna Anna | E-mail | 5. února 2009 v 0:53 | Reagovat

Dobrý den, klobouček je moc krásný, také bych poprosila o návod na jeho uháčkování. Děkuji předem

Anna

13 Jitka pro Danielu Jitka pro Danielu | E-mail | Web | 5. února 2009 v 17:54 | Reagovat

Je uvedená špatná e-mailová adresa.

14 Zuzana Zuzana | E-mail | 17. února 2009 v 8:47 | Reagovat

Dobrý den,přidávám se s prosbou o návod .Jsem začátečník v háčkování,ale snad to zvládnu.Děkuji Zuzka

15 Jitka  Zuzaně Jitka Zuzaně | E-mail | Web | 18. února 2009 v 15:46 | Reagovat

Poslala jsem klobouček mailem.

16 Jana Jana | E-mail | 18. dubna 2009 v 14:33 | Reagovat

Klobouček je krásný. Chci to též zkusit. Prosím o zaslání návodu. Díky

17 Jana Tluková Jana Tluková | E-mail | 24. září 2009 v 15:37 | Reagovat

Prosím o zaslání popisu na tento klobouček.Moc děkuji Jana

18 Drahomíra Horáková Drahomíra Horáková | E-mail | 26. prosince 2010 v 9:09 | Reagovat

Dobrý den, klobouček je moc pěkný, prosila bych o návod chtela bych ho uháčkovat pro svou 8 měsíční vnučku na léto. Mockrát děkuji za odpověď a přeji pekný den Horáková :-P

19 Stachová Anna Stachová Anna | E-mail | 15. května 2011 v 22:20 | Reagovat

Dobrý den prosím o posláni popisu na klubouček pro pravnučku,jsem po operaci srdse a propo že nemůžu moc pracovat tak sem začala znovu háčkovat kdyby jste měla ještě měco tyak moc prosím a moc děkuji Stechová.

20 rolex replicas rolex replicas | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:25 | Reagovat

A. Because they're all in High School!
http://www.theirwatches.com/

21 empire waist wedding dress empire waist wedding dress | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:27 | Reagovat

Thank You For This Blog, was added to my bookmarks.
http://www.spelldress.net/wedding-dresses-plus-size-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama