Další sada háčkovaných vajíček

6. března 2008 v 8:50 | Hela Bartošová |  Háčkování
Hela to vzala za správný konec. Její vajíčka jsou opravdu dokonalá svým zpracováním a Hela je vylepšila vlastní fantazii. Vajíčko ozdobené kytičkou působí opravdu jarně. Moc se mi její práce líbí. Není to jen pouhé kopírování ale je tam vlastní nápad a to mám ráda. Teď vám přiložím obrázky, které přišly včera v noci mailem.
Pokochaly jste se? Tak honem vzít háček, přízi a háčkovat. Velikonoce jsou za dveřmi. Některá z vás mi v mailu napsala, že komu háček v rukou šustí, toho Pán Bůh neopustí. Škoda, že to nemůžu najít, a nepamatuji si která z vás to byla. Tak, jak tak, je to pěkné rčení a Helu určitě Pán Bůh neopustí, to už je nad slunce jasné.

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 6. března 2008 v 18:46 | Reagovat

Vajíčka paní Hely jsem chválila už včera. Dnes bych chtěla pochválit celkově ty fotky - podařil se pěkný detail, který je pro nás, kdo jsme taková vajíčka zatím neháčkovaly, potřebný. Také je vidět ty květinky. Celkově jsou fotky pěkně zaostřené, pozadí se podařilo vhodně zvolit. Pořídila jsem si už několik výfuků a chci se o něco také pokusit. Snad jen dotaz: Jakou přízi používáte - Perlovku, Sněhurku ... ?

2 Jitka admin. Jitka admin. | 7. března 2008 v 10:27 | Reagovat

Hani,  můžeš použít obě.Perlovka udělá jemnější dojem.

3 Vlasta Vlasta | Web | 7. března 2008 v 21:28 | Reagovat

Mě se nejvíc líbí vajíčka z Kordonetky 30 mají úžasné barvičky a lépe se škrobí než Perlovka.

4 Jitka admin. Jitka admin. | 12. března 2008 v 15:16 | Reagovat

To je konkurence, budu muset pořádně zabrat a na příští Velikonoce vymyslet něco nového.

5 Pavlína Pavlína | 1. července 2008 v 20:16 | Reagovat

Vajíčka jsou moc krásné,prosím o zaslání návodů na ty krásné vajíčka

6 Nikola Nikola | E-mail | 1. srpna 2008 v 22:08 | Reagovat

Vajíčka jsou nádherné ,prosím o zaslání návodů na ty krásné vajíčka

....děkuji

7 Jitka Jitka | E-mail | 28. listopadu 2008 v 12:08 | Reagovat

Prosím o zaslání návodů na krásná velikonoční vajíčka. Moc děkuji Jitka

8 Halina Halina | E-mail | 10. ledna 2009 v 9:36 | Reagovat

Vánoce jsou za náma. Jsou to krásné výrobky. Mohla bych poprosit o zaslání vzorků na velikonoční vajíčka. Předem moc děkuji. Halina

9 Zdeňka Zdeňka | E-mail | Web | 13. ledna 2009 v 10:00 | Reagovat

Moc se mi to líbí, jsi šikulka.

10 Simona Simona | E-mail | 20. února 2009 v 20:53 | Reagovat

Mohla bych poprosit o zaslání návodu na háčkovaná vajíčka. Moc děkuji. Jsou nádherná :o)

11 Míša Míša | E-mail | 6. dubna 2011 v 16:10 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych poprosit o zaslání návodu na háčkovaná vajíčka? Děkuji moc, jsou kouzelná:-).

12 Milena Zubrová Milena Zubrová | E-mail | 31. ledna 2012 v 8:18 | Reagovat

Dobrý den,moc krásná vajíčka háčkovaná jste šikulka mohla byste mě poslat pár návodů děkuji.Milena :-)

13 Markéta Svobodná Markéta Svobodná | E-mail | 29. února 2012 v 8:54 | Reagovat

Moc se mi líbí háčkovaná vajíčka,mohla bych poprosit o zaslání návodu?Děkuji.

14 Jana Fojtová Jana Fojtová | E-mail | 23. března 2012 v 19:24 | Reagovat

Poprosila bych o návod na háčkovaná vajíčka pokud možno obratem a doporučí mi někdo dobrou srozumitelnou publikaci či inter. portál na hačkování, děkuji moc jsem začátečník. ;-)

15 Veronika Veronika | E-mail | 31. března 2012 v 10:38 | Reagovat

Dobrý den, prosila bych o zaslání návodu. Je mi sice 13 let, ale ráda něco tvořím. Jsem začátečník. Zatím jsem nic pořádně neháčkovala, jenom normálně řádky, jen tak pro zábavu a ještě JEHELNÍČKY. Víc bohužel nic, ale moc ráda tvořím různě ozdůbky a tak. Takže by mě to moc potěšilo ;) Děkuji moc předem♥ :)) (E-mail: Verusska97@seznam.cz) :-)

16 M.Konvalinová M.Konvalinová | E-mail | 31. března 2012 v 11:57 | Reagovat

Dobrý den, vajíčka jsou kouzelná a máte bezvadnou fantazii. Mohla bych poprosit o návody? Děkuji

17 replica watches for sale replica watches for sale | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:41 | Reagovat

A. The baby, because he's a little Bigger!
http://www.writewatches.com/

18 Udo Udo | Web | 1. listopadu 2012 v 21:11 | Reagovat

Náboženství je víc než popření světa a života.

19 a line bridesmaid dresses 2012 a line bridesmaid dresses 2012 | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:16 | Reagovat

Q. What do you get when you put a fish and an elephant together?

20 christian louboutin shoes sale christian louboutin shoes sale | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:20 | Reagovat

Q. What is the center of gravity?
http://www.shoesfloor.com/

21 rolex fake rolex fake | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:07 | Reagovat
22 fargo fargo | Web | 28. září 2016 v 1:34 | Reagovat

rychla půjčka ihned :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama