Počítač

3. února 2008 v 10:19 | Jitka |  Práce na PC
Nerozumíte si se svým počítačem? Potřebujete se o něčem poradit? Pak jste na správné adrese. Právě tady můžete hodně získat od těch žen, které už jsou s počítačem kamarádky a rády poradí. Tohle je ten správný prostor pro vaše dotazy týkající se fíglů, jak na PC vyzrát.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PAVLÍNA PAVLÍNA | E-mail | Web | 18. července 2008 v 0:04 | Reagovat

chci se zeptat jak vložím na fotografii průhledný nadpis např. Pavlína.

Díky

2 VLADKA VLADKA | E-mail | 27. července 2008 v 22:25 | Reagovat

PROSÍM VÁS POTŘEBUJI PORADIT JAK ODSTRANÍM OKNO KTERÉ MI VYSKAKUJE STÁLE NA PLOCHU A JE TAM NAPSÁNO -CHYBNÁ KONZOLE-.   DEKUJI ZA RADU. VLADKA

3 mirka mirka | E-mail | 19. října 2008 v 20:50 | Reagovat

Ahoj Jitko,

mám opět problém, kromě háčkování jsem začala trochu fotit, kytky, vnuky,  kocourka Filípka, apod. avšak nyní mi vyvstal problém. Nemohu přetáhnout do PC posledních 5 fotek, objevují se mi všechny na vyměniteln ém disku, kromě posledních pěti, kterými jsem se chtěla pochlubit.

Předem díky za odpověď - radu. Mirka

4 zdenkazov zdenkazov | E-mail | Web | 2. května 2009 v 13:51 | Reagovat

Ahoj děvčata. Prosím o radu, jak zprovoznit vracečku na webu. Dala jsem ji nakonec za rubriku jako obrázek, ale nic na začátek zpět nevrací. Pomůžete mi s tím? Díky a hezké májové dny. :-)  :-D

5 Zdeňka-domácí paní Zdeňka-domácí paní | E-mail | Web | 2. května 2009 v 13:54 | Reagovat

opravuji své přihl. jm. - dlouho jsem tu nebyla a nějak zapomínám :-D

6 kvetinka007 kvetinka007 | 3. srpna 2009 v 8:55 | Reagovat

Dobrý den,chtěla bysem se zeptat jestli někdo neví jak se zakladají stránky na .cz a zdarma moc bych prosila o radu děkuji předem ;-)

7 kvetinka007 kvetinka007 | 3. srpna 2009 v 8:57 | Reagovat

Pavlína:Jednoduše... vložte foto do pc jakmile tam bude klikněte pravým tlačítkem myši na vybranou fotografii a dejte upravit pak se vám fotografie zobrazí v programu kde jí můžete upravit jakkoliv abyste na fotografii mohla psat klikněte na a v levem panelu. :-D

8 sabča sabča | 23. prosince 2009 v 21:17 | Reagovat

[6]: ahojly ja nvm ale to se podle me musi zaplatit ty domeny no nvm ale zdarma jsou estranky.cz blog.cz a webgarden tak pa

9 dagmar dagmar | E-mail | 5. dubna 2013 v 19:27 | Reagovat

dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je nějaký program na zmenšení fotografie abych siji mohla dát na profil požadují tam malé rozměry fotografií děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama