Háčkujeme

3. února 2008 v 9:41 | Jitka |  Háčkování
Věřím, že ani tato rubrika nezůstane dlouho prázdná. Zdá se, že háčkování přichází na chuť stále více žen a dokonce mladých dívek. Za což jsem moc ráda a tak tady dávám prostor právě těm z vás, kterým háčkování učarovalo.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 3. února 2008 v 10:40 | Reagovat

Skvělý... chtěla bych se to naučit.Šikovné ručičky

2 Zdenka "ren." Zdenka "ren." | 4. února 2008 v 20:45 | Reagovat

Heleno, existuje časopis Háčkování, kde jsou popisy od jednoduchých prací po složitější, takže se dle návodu dá lehce pracovat.

3 Jitka admin.pro Helenu Jitka admin.pro Helenu | 4. února 2008 v 21:16 | Reagovat

Pokud nejste úplný začátečník a víte co je řet. oko , krátký a dlouhý sloupek, mám předloh dost a můžu poslet mailem oskenované.

4 mirka mirka | E-mail | 29. února 2008 v 8:43 | Reagovat

Jitko, viděla jsem tvoje háčkovaná vajíčka, úplně se mi zatajil dech. Opravdová nádhera a vkusné.  Mohla bych poprosit též a zaslání předloh? Předpokládám že nejsem úplné kopyto. Moc moc předem děkuji. Mirka

5 Pavlína Pavlína | 1. července 2008 v 20:25 | Reagovat

Prosím o zaslání předloh na krásná háčkovaná vajíčka jsou moc krásná.Děkuji

6 Helena Helena | 17. února 2009 v 13:09 | Reagovat

Prosím neměl by někdo návod na háčkovaný svetřík pro miminko. Pletení mi moc nejde, neumím ujímat oka, takže radši volím háčkování. Návod prosím zaslat na email H.Kyselova@seznam.cz.

Děkuji předem

7 Lucka Lucka | E-mail | 18. března 2009 v 7:52 | Reagovat

dobrý den, chtěla bych moc poprosit o pár předloh na háčkovaná vajíčka. Děkuji moc

8 Hanka Hanka | E-mail | 22. prosince 2009 v 20:41 | Reagovat

mužu vas poprosit o předlohy na hačkovana vajička,moc děkuji

9 Jana Krebsová Jana Krebsová | E-mail | 31. března 2010 v 22:02 | Reagovat

Dobrý večer, se zatajeným dechem se dívám na krásná háčkovaná vajíčka...trochu s háčkováním koketuju a po mnoha letech se k němu vracím a myslím, že i doba si to žádá :-).
Budu vděčná za poslání návodu na háčkovaná vajíčka na email:labuj@seznam.cz.

Jinak mám ještě velkou prosbičku - mám 2,5 dceru a ráda bych jí na jaro uháčkovala kabátek tak na 2-3 knoflíky u krku z teplejší vlny, nemáte někdo nějaký šikovný návod, který bych jako pokročilý začátečník zvládla????

Předem za každou radu a návod moc děkuji. Zdraví Jana :-)

10 rolex replica rolex replica | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:24 | Reagovat

Q. What did the pencil sharpener say to the pencil?
http://www.writewatches.com/

11 a line wedding dresses a line wedding dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:03 | Reagovat

Which Golf Clubs Are Better - Steel or Graphite ?.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama